آموزش کوچینگ برای مدیران منابع انسانی

درک و یادگیری کوچینگ چه کمکی در کار و زندگی می تواند به شما بکند؟

آموزش کوچینگ برای مدیران منابع انسانی

Coaching trainning for HR People

بکارگیری مهارتهای کوچینگ و یکپارچه سازی آن با مهارتهای دیگر، امروزه برای کسانی که در واحد منابع انسانی شرکتها و سازمانها فعالیت می کنند بسیار ضروری محسوب می شود.

• مهمترین رسالت تیم منابع انسانی یک سازمان فراهم ساختن محیطی برای یادگیری و رشد دائمی همه اعضای آن سازمان می باشد. این مهم بدست نمی آید مگر با توجه و تمرکز بر استعدادها، ارزشها و نیازهای منحصر بفرد تک تک افرادی که یک سازمان را تشکیل می دهند. نهادینه کردن نگرش و رویکرد کوچینگ همراه با مهارتهای اساسی آن در فرهنگ مدیریت منابع انسانی می تواند نقش به سزایی در این امر خطیر ایفا نماید.

• در محیط پرسرعت با رقابت فشرده و تغییرات غیر قابل پیش بینی کسب و کار امروز، سازمانهای موفق توسط کسانی اداره می شوند که علاوه بر مهارتهای مدیریت از توانمندیهای رهبری نیز برخوردار باشند. همانطور که می دانیم کسب و توسعه مهارتهای کوچینگ در پرورش و توسعه مهارتهای رهبری بسیار ضروری است.

• ارتباطات (communication) به مفهوم گسترده و به خصوص انسانی آن امروزه شاخصی مهم برای اندازه گیری رشد و توسعه یک سازمان به شمار می آید. کیفیت و کمیت ارتباطات اعضای یک سازمان با هم و همچنین اعضای یک سازمان با مشتریان و ذینفعان و شرکایش، اهمیتی حیاتی در فضای کسب و کار امروز پیدا کرده است. نهادینه کردن کوچینگ در فرهنگ و گفتگوی یک سازمان در سطوح مختلف می تواند ارتباطات آن سازمان را متحول نماید.

آموزش کوچینگ برای مدیران منابع انسانی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

اگر این مطلب برایتان مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بذارید تا آنها هم از این اطلاعات بهره‌مند شوند.

Telegram Facebook WhatsApp +Google Twitter LinkedIn
کلمات کلیدی : , , , , , , , , , , , ,

درباره admin
مرکز تخصصی آموزش کوچینگ ایران - ارائه دهنده خدمات اجرا و آموزش کوچینگ در ایران - *تیمی حرفه ای متشکل از کوچهای استاندارد و مورد تایید و آموزش دیده داخلی و بین المللی به زبان فارسی و انگلیسی *برگزاری دوره های اموزش کوچینگ فردی و سازمانی *اراده دهنده خدمات کوچینگ زندگی و کسب و کار ها به افراد و سازمانها

مطالب بیشتر از همین نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

support
هر سوالی دارید مشتاقانه پاسخگو هستیم
تماس با پشتیبانی 8 صبح الی 7 بعد از ظهر | 09198000747
ارسال تیکت برای پشتیبانی
Please Wait
Please Wait