آموزش کوچینگ برای والدین

آموزش کوچینگ برای والدین

Coaching training for parents

 

بکارگیری نگرش، رویکرد و مهارتهای کوچینگ در ارتباط با فرزندان می تواند هر پدر و مادری را به بهترین دوست و همراه فرزندش تبدیل کند.

 

• دنیای امروز فرصتهای بی شماری برای رشد و بالندگی در اختیار کودکان و نوجوانان قرار داده است. البته بین استفاده مناسب از این فرصتها در راستای تحقق ظرفیتهای بالقوه فرزند از یک سو و دنبال کردن ایده آلهای معرفی شده توسط ستاره های رسانه های مختلف از سوی دیگر، مرز باریکی وجود دارد. والدینی که از مهارتهای کوچینگ در ارتباط با فرزندانشان استفاده می کنند موفقیت بیشتری در مشخص کردن و شناخت این مرز برای خود و فرزندانشان کسب می کنند.

• هیچ فردی به اندازه پدر و مادر نمی تواند الهام بخش و تشویق کننده فرزندشان در دنبال کردن آرزوهایش باشد. درک و بکارگیری کوچینگ به والدین کمک می کند تا ظرفیتها و استعدادهای منحصر به فرد فرزندشان را ببینند و به خلاقیت و توانمندی او در تمام طول مسیر باور داشته باشند.

• در رابطه با فرزندان، ایجاد، رشد و حفظ اعتماد، یکی از چالشهای اساسی برای والدین می باشد. والدین با اتخاذ سبک ارتباطی کوچینگ می توانند به بالاترین سطح اعتماد در رابطه با فرزندان خود دست پیدا کنند.

منبع: کواکتیو کوچینگ

آموزش کوچینگ برای والدین
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

اگر این مطلب برایتان مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بذارید تا آنها هم از این اطلاعات بهره‌مند شوند.

Telegram Facebook WhatsApp +Google Twitter LinkedIn
کلمات کلیدی : , , , , , , , , , , , , , ,

درباره admin
مرکز تخصصی آموزش کوچینگ ایران - ارائه دهنده خدمات اجرا و آموزش کوچینگ در ایران - *تیمی حرفه ای متشکل از کوچهای استاندارد و مورد تایید و آموزش دیده داخلی و بین المللی به زبان فارسی و انگلیسی *برگزاری دوره های اموزش کوچینگ فردی و سازمانی *اراده دهنده خدمات کوچینگ زندگی و کسب و کار ها به افراد و سازمانها

مطالب بیشتر از همین نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

support
هر سوالی دارید مشتاقانه پاسخگو هستیم
تماس با پشتیبانی 8 صبح الی 7 بعد از ظهر | 09198000747
ارسال تیکت برای پشتیبانی
Please Wait
Please Wait