فراخوان ارسال مقاله کوچینگ

پژوهشگران محترم خواهشمند است مقالات علمی – پژوهشی خود را با محوریت کوچینگ برای مشاغل و سازمانها  و طبق فرمت مورد نظر آماده واز طریق فرم زیر ارسال نمایند.

تمامی مقالاتی که اعلام وصول می شوند در روند بررسی سایت قرار خواهند گرفت

.

شرایط پذیرش مقاله

  ـ مقالات ارسالی تنها در قالب تعیین­ شده مورد بررسی اولیه قرار می‌گیرند و در صورت عدم رعایت ساختار مورد نظر، به نویسنده برگردانده می‌شوند.

  ـ مقالات ارسالی نباید به ­طور هم­زمان برای سایر نشریات و سایتها ارسال و یا به چاپ رسیده باشند.

 -از آنجا که مقالات منحصراً به ­صورت الکترونیکی و از طریق وبگاه اختصاصی پذیرفته می‌شوند، نویسندگان محترم باید برای ارسال مقاله از طریق همین صفحه اقدام فرمایند.

  – مقاله ارسالی ترجیحا پژوهشی و حاصل تحقیق نویسنده(گان) باشد؛ مقالات ترجمه­‌‌‌‌ای و مروری  هم پذیرفته می­شوند.

  – زبان مقاله باید فارسی باشد. از آوردن اصطلاحات خارجی که معادلهای دقیق و رسایی در زبان فارسی دارند خودداری شود و در مواقع ضروری،معادل لاتین لغت مورد نظر، در زیر نویس نوشته شود.

اصول کلی

  – هر نوع مقاله پژوهشی که در یکی از شاخه‌های مرتبط با کوچینگ فردی و یا سازمانی نوشته شود و از ارزش علمی لازم برخوردار باشد؛ برای بررسی و چاپ احتمالی پذیرفته خواهد شد.

– مقالات رسیده پس از بررسی در کمیسیون اولیه برای داوری ارسال می‌شوند و پس از اخذ نظر داوران جهت تأیید نهایی در کمیسیون هیأت تحریریه مطرح می‌شوند.

   – سایت تیام حق رد یا قبول و نیز ویراستاری مقالات را برای خود محفوظ می‌دارد. هیأت تحریریه در انجام اصلاحات آزاد است.

– مقالاتی که برای انتشار آماده شده­ اند برای تأیید نهایی به نویسنده ارجاع می‌شود. صحت و سقم و مسئولیت مطالب مقاله به عهده نویسنده(گان)است.

دستورالعمل نگارش و ارسال مقالات پژوهشی

۱- فرستنده مقاله به عنوان رابط کلیه امور نشریه درمورد مقاله در نظر گرفته می‌شود و کلیه مکاتبات و اطلاع‌رسانی های بعدی با وی صورت می‌گیرد. در هنگام ارسال مقاله باید نامه‌­ای مبنی بر تأیید نویسنده رابط به امضای کلیه نویسندگان به نشریه ارسال شود که در آن ترتیب درج اسامی نویسنگان و یک” نویسنده مسئول” نیز مشخص شده باشد (فرم تعهدنامه نویسندگان).

 ۲- به هنگام ارسال یا ویرایش مقاله دقت داشته باشید که چکیده فارسی و انگلیسی و کلیدواژه­ های فارسی و انگلیسی و همچنین مشخصات خواسته شده نویسندگان به دقت در جای مناسب نوشته شوند. مقالات فاقد این اطلاعات درسیستم بررسی وارد نمی‌شوند.

 ۳- مقاله بهتر است در فرمت زیر ارائه گردد:

  • نام، نام­ خانوادگی، درجه علمی، رشته تحصیلی یا تخصص،شماره همراه، شماره محل کار، آدرس آکادمیک و آدرس پست الکترونیک)به طور کامل درج شود.
  • عنوان فارسی و انگلیسی (ترجمه دقیق)
  • چکیده فارسی و انگلیسی (ترجمه دقیق)- ۱۵۰تا ۲۵۰ کلمه فارسی و ۱۵۰ تا ۲۵۰ کلمه انگلیسی
  • کلیدواژه­ های فارسی و انگـلیسی (ترجمه دقیق)، حداقل ۳و حداکثر ۶ کلمه
  • متن اصلی دارای مقدمه (موضوع، مبانی نظری، پیشینه، فرضیه یا سئوالات)، روش شناسی، یافته‌های تحقیق، بحث ونتیجه­ گیری، منابع و تقدیر و تشکر (در صورت صلاحدید نویسنده و حداکثر در ۳ سطر)
  • ارجاع به منابع در همه­ موارد لازم است به ­صورت کامل رعایت شود. منابع در انتهای مقاله به ترتیب حروف الفبای انگلیسی تنظیم شود و به ترتیب شماره گذاری گردد.

مقاله با نام شما در سایت منتشر خواهد شد .

با تشکر

واحد پژوهش

مرکز آموزش کوچینگ ایران

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : doc, docx.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
support
هر سوالی دارید مشتاقانه پاسخگو هستیم
تماس با پشتیبانی 8 صبح الی 7 بعد از ظهر | 09198000747
ارسال تیکت برای پشتیبانی
Please Wait
Please Wait