آموزش کوچینگ سازمانی

ما امروزه شاهد رشد فزاینده مدیرانی هستیم که می‌خواهند علاوه بر بازی کردن نقش مدیریت، نقش یک کوچ را نیز به عهده بگیرند. فشارهای زیادی که در زمینه کسب‌وکار به وجود آمده، نگاهی عمیق‌تر به نقش مدیران و توانایی‌ها و مهارت‌های آنان را طلب می‌کند. این مدیران هستند که با به وجود آمدن بحران‌های اقتصادی در بسیاری از شرکت‌ها، شدیداَ در مرکز توجه قرارگرفته‌اند. این مسأله نیاز به شناختی مناسب از کسب‌وکار و افراد فعال در آن دارد.

بیشتر بخوانید

آموزش کوچینگ فردی

این بسته، کاملترین دوره آموزش کوچینگ حرفه ای از نظر محتوی و قالب اجرایی است.
محتوای آموزشی طوری طراحی و برنامه ریزی شده که در پایان این دوره شما طبق استانداردهای فدراسیون بین المللی کوچینگ، تمام صلاحیتهای لازم را آموخته و تمرین کرده باشید.

بیشتر بخوانید

خدمات کوچینگ سازمانی

مربیگری به دلایل زیادی رشد عمده ای کرده است. بطور کلی جهان متحول شده است و مربیگری ابزار مفیدی برای مواجهه و هماهنگی با بسیاری از آن تغییرات می باشد. برای مثال، مربیگری ابزار بزرگی برای بازار چالش برانگیز امروزی کار می باشد. امروز تغییر شغلی و شرکت های کوچک و خود اشتغالی بیشتر شده است. برخی از عوامل دنیای واقعی شامل موارد زیر هستند: …

بیشتر بخوانید

خدمات کوچینگ فردی

در جلسات کوچینگ فردی به شما کمک میکنیم تا با تکیه بر خودآگاهی و ارزیابی درونی بتوانند به ریشه مسائل خود آگاه شده و بهترین نقشه توسعه زندگی و حل مسائل خود را کشف کرده و یا بیافرینند. در این مسیر همراهی و حمایت یک کوچ حرفه ای و با تجربه، بسیار دلگرم کننده بوده و تاثیر شگرفی بر موفقیت شما دارد.
یک جلسه معارفه رایگان میهمان ما باشید.

بیشتر بخوانید
support
هر سوالی دارید مشتاقانه پاسخگو هستیم
تماس با پشتیبانی 8 صبح الی 7 بعد از ظهر | 09198000747
ارسال تیکت برای پشتیبانی
Please Wait
Please Wait