راهکارها

کوچینگ کسب و کار چیست؟

بیزینس کوچینگ، حرفه و رشته ای تخصصی برای هدایت افراد در زمینه کاری و بیزینسی نامیده میشود، خروجی این رشته آسان سازی و شفاف سازی راه رسیدن به اهداف را برای صاحبان کسب و کار میباشد . مربیان این رشته معمولاً خود کارآفرینان و صاحبان مشاغل باتجربه هستند که تصمیم می گیرند از استعداد خود برای ایجاد و رشد تجارت و کمک به صاحبان مشاغل دیگر برای رسیدن به اهدافشان استفاده کنند. اگرچه اطلاعات و مشاوره زیادی در مورد نحوه راه اندازی و رشد بیزینس به صورت آنلاین در دسترس است ، اما همه آنها طبیعتاً عمومی هستند و مختص کسب و کار منحصر به فرد شما نیستند. از طرف دیگر ، مربیان تجاری می توانند چیزی بسیار ارزشمندتر – مشاوره های شخصی و سفارشی  – ارائه دهند.

 

بیزینس کوچینگ- بیزینس کوچ

چرا باید از بیزینس کوچینگ استفاده کنیم؟

اگر قصد ایجاد کسب و کار کوچک یا کسب و کار بزرگ و جهانی را دارید توصیه اکید میشود که در مورد کار خود با فردی دانا به امور فنی کارتان یا دارای تجربه مشورت کنید. اگر در آن زمینه تازه وارد هستید حتما از کسانی کمک بگیرید که به شما سرمشق دهند در غیر این صورت باید از یک کوچ حرفه ای که وظیفه اش یاداوری مسیر کاری و کمک برای حل مشکلات است، استفاده کنید. داشتن یک مربی باتجربه که می توانید به آن اعتماد کنید یکی از با ارزش ترین منابع موجود برای صاحبان مشاغل است.

 

نوشته های تازه

جدیدترین محصولات ما

[cool-timeline layout=”one-side” designs=”design-3″ skin=”default” category=”step” show-posts=”10″ order=”ASC” icons=”YES” animations=”slide-left” date-format=”F d” story-content=”summery” start-on=”0″]
این مقاله توانسته چقدر به شما کمک کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *