آموزش کوچینگ برای معلمان
می 28, 2018
کوچینگ در سازمان
می 30, 2018
Show all

آموزش کوچینگ برای مدیران منابع انسانی

آموزش کوچینگ برای مدیران منابع انسانی 5.00/5 (100.00%) 1 vote

درک و یادگیری کوچینگ چه کمکی در کار و زندگی می تواند به شما بکند؟

آموزش کوچینگ برای مدیران منابع انسانی

Coaching trainning for HR People

بکارگیری مهارتهای کوچینگ و یکپارچه سازی آن با مهارتهای دیگر، امروزه برای کسانی که در واحد منابع انسانی شرکتها و سازمانها فعالیت می کنند بسیار ضروری محسوب می شود.

• مهمترین رسالت تیم منابع انسانی یک سازمان فراهم ساختن محیطی برای یادگیری و رشد دائمی همه اعضای آن سازمان می باشد. این مهم بدست نمی آید مگر با توجه و تمرکز بر استعدادها، ارزشها و نیازهای منحصر بفرد تک تک افرادی که یک سازمان را تشکیل می دهند. نهادینه کردن نگرش و رویکرد کوچینگ همراه با مهارتهای اساسی آن در فرهنگ مدیریت منابع انسانی می تواند نقش به سزایی در این امر خطیر ایفا نماید.

• در محیط پرسرعت با رقابت فشرده و تغییرات غیر قابل پیش بینی کسب و کار امروز، سازمانهای موفق توسط کسانی اداره می شوند که علاوه بر مهارتهای مدیریت از توانمندیهای رهبری نیز برخوردار باشند. همانطور که می دانیم کسب و توسعه مهارتهای کوچینگ در پرورش و توسعه مهارتهای رهبری بسیار ضروری است.

• ارتباطات (communication) به مفهوم گسترده و به خصوص انسانی آن امروزه شاخصی مهم برای اندازه گیری رشد و توسعه یک سازمان به شمار می آید. کیفیت و کمیت ارتباطات اعضای یک سازمان با هم و همچنین اعضای یک سازمان با مشتریان و ذینفعان و شرکایش، اهمیتی حیاتی در فضای کسب و کار امروز پیدا کرده است. نهادینه کردن کوچینگ در فرهنگ و گفتگوی یک سازمان در سطوح مختلف می تواند ارتباطات آن سازمان را متحول نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *