اخذ مدرک معتبر کوچینگ CCE

وبینار آموزش کوچینگ - کوچینگ ضرورت یا انتخاب؟

مراحل اخذ مدرک معتبر کوچینگ CCE:

  1. ثبت نام در پرتال فراکوچ
  2. ورود به پنل کاربری
  3. تکمیل اطلاعات پروفایل
  4. انتخاب سربرگ دوره آموزشی و مشاهده دوره ۳ ساعته
  5. انتخاب سربرگ آزمون و گواهینامه
  6. دانلود فایل گواهینامه معتبر
همین حالا شروع کن توضیحات بیشتر
وبینار آموزش کوچینگ - کوچینگ ضرورت یا انتخاب؟
 

۱) تکمیل فرم ثبت نام

در این بخش باید اطلاعات خواسته شده را تکمیل فرمائید. دقت داشته باشید اطلاعات را به درستی و دقیق تکمیل کنید. پاسخ دادن به فیلدهای ستاره دار اجباری است و چنانچه بخش های ستاره دار پر نشوند به مرحله بعد دسترسی پیدا نخواهید کرد. لطفا در صورتی که برای ثبت نام معرف داشته اید حتما شماره ایشان را در قسمت معرف وارد کنید.

فرم ثبت درخواست

 

۲) تکمیل اطلاعات کاربر

در این بخش باید اطلاعات پروفایل خود را تکمیل فرمائید. برای تکمیل فرآیند ثبت نام لازم است، علاوه بر پاسخ دادن به فیلدهای ستاره دار، عکس مدارک خود را در سایت وارد کنید. بنابراین دقت داشته باشید که مدارک خود را که شامل عکس، شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی و رزومه است از قبل آماده کنید. از آنها عکس بگیرید و با کیفیت مناسب مدارک را آپلود کنید.

 

۳) مشاهده دوره آموزش رایگان کوچینگ

در این بخش میتوانید وبینار رایگان آموزش مقدمات کوچینگ را که برای آزمون ورود شما طراحی شده است مشاهده کنید. در این وبینار کد معرفی، یا همان رمز ورود به آزمون، به شما داده شده است. توجه داشته باشید از مطالب گفته شده در این دوره آموزشی ارزیابی انجام خواهد شد. متقاضیان بورسیه به طور رایگان بعد از آموزش مقدماتی کوچینگ و کسب نمره قبولی در آزمون میتوانند مدرک بین المللی معتبر CCE را دریافت کنند.

 

۴) صفحه آزمون

در این مرحله متقاضیان طرح بورسیه از محتوای ارائه شده در وبینار “آموزش رایگان مقدمات کوچینگ” ارزیابی خواهند شد. این آزمون شامل ۲۵ سوال است و پاسخ ها نمره منفی ندارند. مدت آزمون ۶۰ دقیقه میباشد و برای دریافت گواهینامه کسب نمره قبولی حداقل ۵۰ الزامیست.

  • توجه داشته باشید که برای طرح بورسیه، در صورتی که نمره شما در این آزمون بین ۵۰ تا ۷۰ باشد ۱۰ امتیاز، نمره بالای ۷۰ و نمره کامل ۲۰ امتیاز به بورسیه شما تعلق میگیرد.
آزمون و گواهینامه

 

۵) دریافت مدرک

در این بخش چنانچه نمره قبولی در آزمون را کسب باشید، میتوانید برای کسب مدرک بین المللی CCE اقدام فرمایید. به این منظور نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی وارد کنید. (دقت کنید که حروف اسم شما مطابق آنچه که در این بخش وارد کرده اید در مدرک شما درج خواهد شد) بعد از این مرحله، قبول شدگان آزمون، گواهینامه معتبر بین المللی CCE مورد تائید فدراسیون جهانی ICF برای شما ارسال خواهد شد.

مدرک بورسیه آموزش کوچینگ CCE
همین حالا شروع کن
4.8/5 - (57 امتیاز)