فراکوچی عزیز! از عیدانه فراکوچ مطلع هستی؟

«کوچینگ مسیر زندگی مرا تغییر داد و روز به روز به آگاهی بیشتری رسیدم. تا آنجا که با خود فکر کردم کاش همه ما یک دوره آموزش کوچینگ را بگذرانیم. به هر نیتی که باشد؛ برای کمک به دیگران و یا برای رشد و توسعه فردی خود. روح کوچینگ زیباست.» این را فقط کسانی متوجه می‌شوند که تنها چند جلسه در کلاس‌ها حضور داشته‌اند یا دوره آموزش کوچینگ را گذرانده‌اند.

بار دیگر فراکوچ یک فرصت بی‌نظیر برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان خود فراهم کرده است.

اگرچه معرفی و اطلاع‌رسانی مهارت کوچینگ به صورتی گسترده ای نبوده است، اما تاکنون چند صد دانشپذیر در دوره های آموزش و تربیت کوچ سطح یک شرکت کرده و فارغ‌التحصیل شده اند و تاکنون حدود ۴۸ دوره آموزشی برگزار شده است؛ به‌گونه‌ای که دانشپذیران، شرکت در دوره آموزش و تربیت کوچینگ را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد می‌دهند تا آن‌ها نیز در مسیر پیشرفت و ترقی قرار گرفته، به خودآگاهی رسیده و فصلی نو را در زندگی خود تجربه کنند.

لذا برآن شدیم در آستانه سال جدید هدایایی و عیدانه هایی برای دانشپذیرانی که تجربه های شیرین خود را با دوستان خود به اشتراک گذارند اهداء کنیم؛ و دانشذیران با سخاوتِ خود، این عیدی ها و فرصت تکرار نشدنی را به دوستانِ نخبه، مستعد و علاقه‌مند به کوچینگ هدیه دهند.

چگونه؟

  • سایت فراکوچ را به افراد مورد تایید خود معرفی کرده تا ثبت نام کنند. 
  • عیدی شما به مبلغ ۱ میلیون تومان به کیف پولتان در سایت فراکوچ واریز می‌گردد.
  • شما می توانید از مبلغ شارژ شده در کیف پولتان، به کیف پول دوستان خود واریز کرده و به ایشان هدیه دهید؛ یا می‌توانید از مبلغ شارژ شده از محصولات سایت فراکوچ استفاده کنید.
  • در صورتی که افراد معرفی شده توسط شما، در دوره های آموزش کوچینگ (گروه ۴۹ و ۵۰) ثبت نام کنند، به ازای هر نفر مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان به کیف پول شما واریز خواهد شد که پانصد هزار تومان قابل برداشت بوده و یک میلیون تومان برای اهداء هدیه به سایر دوستان شما در نظر قرار گرفته می‌شود. 

جایزه۵۰۰ هزار تومانی ما را دریافت خواهید کرد!

و … در  قرعه کشی یک دستگاه تلفن همراه SAMSUNG A51 شرکت داده می‌شوید!!

در واقع دانشجویانی که بیشترین تعداد از دوستان خود را معرفی کنند در این قرعه کشی شرکت داده می‌شوند.

این بهترین فرصت است تا با شروع فصل جدید و شکوفایی طبیعت، فصل جدیدی را در زندگی دوستان خود به ارمغان بیاورید و دلیلی برای شکوفایی آن‌ها باشید. دانشجویان فراکوچ پس ازشرکت در دوره کوچینگ، تحولی بزرگ و آگاهی عمیق نسبت به ارزش‌ها و باورهای خود پیدا می‌کنند و

این یعنی تولد دوباره!

فراکوچ، اولین و تنها آموزشگاه دارای مجوز در ایران، این امکان را برای دانشجویان دوره تربیت کوچ سطح یک در نظر گرفته است تا تخفیف این دوره فوق‌العاده مفید و کاربردی را به عنوان هدیه ارزشمند سال نو به دوستان و آشنایان خود معرفی کرده و خود نیز از مزایای این اشتراک‌گذاری بهره‌مند شوند.

حتما توضیحات زیر را بخوانید!

به دوستانتان هدیه بدهید!

وارد پنل کاربری خود شوید، از اعتبار هدیه عیدانه خود به دوستانتان هدیه بدهید تا:

“قرعه کشی یک دستگاه تلفن همراه SAMSUNG A51 شرکت داده شوید.”

دوستان تان نیز مانند شما در مسیر پیشرفت و تعالی خود قدم بگذارند.

ورود به پنل کاربری

اگر هنوز در سایت فراکوچ ثبت نام نکرده اید و تمایل دارید از دوره ها و محصولات بی نظیر فراکوچ – مرکز آموزش کوچینگ ایران استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم ابتدا یک جلسه کوچینگ با ۸۰% تخفیف دریافت کنید.

همکاران ما در واحد ثبت نام نیز پاسخگوی سوالات و وابهامات شما هستند.
۲۱ ۹۱۱ ۹۱۰ ۰۲۱

درخواست جلسه کوچینگ

در صورتی که نمی دانید از کجا شروع کنید به لینک زیر مراجعه کنید یا

با همکاران ما در واحد ثبت نام ارتباط بگیرید.

  داخلی ۱۰۰۱    ۲۱ ۹۱۱ ۹۱۰ ۰۲۱

راهنمایی بگیرید
5/5 - (4 امتیاز)