تمامیت

لطفا فرم نظر سنجی را تکیل فرمایید 

بازخورد شما به وبینار تمامیت

با مقوله « تمامیت » (integrity) چقدر آشنا هستید؟ آیا میدانید در حال حاضر، «تمامیت داشتن» ، یکی از مهم ترین فاکتورهای سازمان های بزرگ برای استخدام کارکنان است؟
آیا می دانستید تمامیت ، در کنار منابع چهارگانه سازمان ها، به عنوان یکی از مهم ترین عوامل موفقیت یا عدم موفقیت سازمان ها و برندهاست؟
آیا می‌دانستید، مهمترین عامل برای ساختن پرسنال برند  ( برند شخصی ) و حتی برند سازمانی، داشتن تمامیت و به کارگیری دستورات «قانون تمامیت » است؟

وارن بافت ، سرمایه گذار و کارآفرین امریکایی :

وقتی میخواهید فردی را استخدام کنید، به سه قابلیت اصلی او توجه کنید: تمامیت، هوشمندی، انرژی یادتان باشد که اگر اولی را نداشته باشد، دو مورد بعدی شما را خواهد کشت.

اما تمامیت چیست؟

تمامیت مفهومی از تمام و کمال بودن است. اتومبیلی را فرض کنید که چرخ ندارد، این اتومبیل هرگز کارکرد درستی نخواهد داشت. حتی جزئی تر از آن، اتومبیلی را تصور کنید که یک برف پاک کن ساده را ندارد ، باز هم یک اتومبیل تمام و کمال نخواهد بود و در شرایط بحرانی ممکن است باعث بروز خسارت های جدی به ما شود.

تمامیت در انسان ها هم تقریبا به همین شکل است. اگر ما یک فرد تمام و کمال نباشیم چگونه می‌توانیم اهداف مان را به درستی تدوین و اجرا کنیم؟ چگونه نزدیکان ما می‌توانند به ما اعتماد کنند؟ و اگر کسی به ما اعتماد نداشته باشد، چگونه می‌توانیم در ایجاد روابط اجتماعی و عاطفی موفق باشیم.
تمامیت یعنی صادقانه رفتار کردن، متعهد بودن در قبال مسئولیت‌ها، پذیرش خطای خود و جبران آن، احترام به دیگران و قابل‌اعتماد بودن. به‌طورکلی فردی که تمامیت دارد از انجام کاری که برخلاف ارزش‌های اخلاقی است، صرف‌نظر می‌کند؛ چون به خود و ارزش‌های خود وفادار و پایبند است.

پروفسور مایکل جنسن ، استاد ممتاز دانشگاه هاروارد پس از حدود یک دهه تحقیق و بررسی سازمانها و برندهای موفق و ناموفق، متوجه شد که اغلب شکست‌ها، حتی در سازمان‌هایی که بودجه های کلانی را صرف تبلیغات و برندسازی و حتی تجهیزات و فناوری کرده‌اند، نداشتن « تمامیت» بوده است.

و موسسه فراکوچ با همکاری موسسه مدیران ایران با توجه به اهمیت شناخت و به‌کارگیری تمامیت در زندگی امروزی، بر آن شدند تا با برگزاری یک وبینار با محوریت موضوع تمامیت، به معرفی این ویژگی مهم و تأثیرگذار بپردازد.

محوریت این وبینار چیست؟

در این وبینار بیشتر به مفهوم تمامیت و تحولی که در زندگی ایجاد خواهد کرد می‌پردازیم. با درک بهتر این مقوله، بهتر می‌توانیم تمامیت را به زندگی شخصی آورده و حتی آن را به محیط کار ببریم و از مزایای آن استفاده کنیم. با پیشرفت علمی و درک عمیقی که افراد از زندگی با کیفیت به دست آورده‌اند، بحث تمامیت خود یک دانشگاه توسعه فردی محسوب می‌شود که به افزایش کیفیت روابط، افزایش اعتماد و احترام می‌انجامد.

این یک جمله انگیزشی و یا اغراق شده نیست:

شرکت در این وبینار می‌تواند یک تغییر اساسی در زندگی شخصی و کاری شما ایجاد کند

شرکت در این وبینار برای هر فرد لازم است؛ چراکه:
علاوه بر آشنایی با این مفهوم و با کاربردهای آن در زندگی شخصی و کسب‌وکار خود نیز آشنا خواهید شد. اینکه چگونه افراد تمامیت را در فضای کسب‌وکار و زندگی خود پیاده‌سازی کنند. چگونه با به کار بردن این مفهوم در زندگی خود را تغییر دهند و تحولی عظیم ابتدا در خود و کم‌کم پس‌ از آن، در اجتماع ایجاد کنند. در این وبینار به بررسی گام‌هایی خواهیم پرداخت که شما را به سمت داشتن تمامیت در زندگی سوق می‌دهند.

پس اگر تصمیم دارید از همین امروز تمامیت خود را نشان دهید، باید بگویم که
اولین گام آن ثبت‌نام در این وبینار و آشنایی با آن است.

تاریخ برگزاری این وبینار

پنج‌شنبه ۱ مهر ساعت ۱۷:۰۰

مدرسین وبینار

این وبینار با حضور سرکار خانم ندا مفاخری و استاد یاسر متحدین برگزار خواهد شد.

دکتر ندا مفاخری

مدیرعامل مدیران ایران، مربی حرفه‌ای توسعه فردی و سازمانی ICF هستند. ایشان دارای مدرک DBA، نویسنده صدها مقاله و مطلب مدیریتی بوده و در این حوزه سخنران و مدرس هم می‌باشند. خانم دکتر مفاخری به مطالبی در مورد مفهوم تمامیت، تمامیت و تحول، تمامیت در زندگی شخصی و تمامیت در فضای کسب‌وکار خواهند پرداخت.

استاد یاسر متحدین

مؤسس مرکز آموزش کوچینگ ایران، بنیان‌گذار بنیاد کوچ‌های حرفه‌ای ایران دارای مدرک دکترای حرفه‌ای مدیریت کسب‌وکار DBA، عضو فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF و کوچ حرفه‌ای بین‌المللی PCC هستند. ایشان سرپرست هیئت‌علمی آموزشگاه فراکوچ و مدیر مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی کارآفرینی در خراسان رضوی بوده و سابقه بیش از ۱۰۰۰ نفر ساعت تجربه تدریس و اجرای کوچینگ برای افراد، مدیران و سازمان‌های خصوصی و دولتی دارند. آقای متحدین بیشتر در مورد کاربردهای تمامیت در زندگی برای ما خواهند گفت.

پلتفرم برگزاری وبینار تمامیت

این وبینار بی‌نظیر در فضای اسکای روم برگزار می‌شود که امکان حضور را پس از تکمیل ثبت‌نام و دریافت یوزر و پسورد از همکاران ما در بخش ثبت‌نام، خواهید داشت.

هزینه شرکت در وبینار

ارزش سرمایه گزاری : ۴٫۰۰۰٫۰۰۰

رایگان

مزایای شرکت در این وبینار

 1. درک مفهوم تمامیت و تلاش برای به‌کارگیری آن به‌منظور افزایش کیفیت زندگی
 2. درک اهمیت تمامیت و نقش آن در زندگی اجتماعی امروزی
 3. به‌کارگیری آن در تمامی جوانب زندگی و محل کار
 4. متعهد شدن به آنچه می‌گوییم و باور داریم و…

نحوه ثبت‌نام

برای شرکت در این وبینار تمامیت تنها با درج موارد مورد نیاز در فرم زیر ثبت ‌نام خود را نهایی کنید و از این وبینار ارزشمند بهره‌مند شوید.

برای انجام تست تمامیت از طریق لینک زیر وارد شوید 

انجام تست تمامیت

ویدئو های نمایش  داده شده در وبینار تمامیت

لینک در یافت ویدئوی وبینار تمامیت

دانلود ویدئوی وبینار تمامیت

17 دیدگاه برای “تمامیت

 1. رضا حسینی گفته:

  با درود، جلسات و موارد ارایه شده خیلی خوب بود، موضوعی که باز کردید کالبد شکافی جالبی بود از درونیات باکس ذهن ما که البته بهش خیلی توجهی نداشتیم و این یعنی خودآگاهی رسیدن

 2. لیلا خسروجردی گفته:

  تمامیت را از خودم شروع کنم.
  کلام من حرمت دارد، قدرت دارد، حرمت کلامم را حفظ کنم.
  و این وبینار، درک دیگری از این جمله برای من داشت: کلام تو عصای معجزه گری توست

 3. فروغ فرزانه گفته:

  #نکته طلایی
  #فروغ فرزانه
  #وبینار تمامیت

  تمامیت بودن ماست، چیزی نیست که گاهی آن را داشته باشیم و گاهی نداشته باشیم. تمامیت الگوی رفتاری ما برای همیشه هست.

 4. فروغ فرزانه گفته:

  #نکته طلایی
  #فروغ فرزانه
  #وبینار تمامیت

  تمامیت درباره ی کلام انسان هاست، نه چیزی بیشتر و نه ذره ای کمتر

 5. عبداللهی گفته:

  خیلی وبینار کامل و جامعی بود
  ای کاش فرصت بیشتری در اختیار خانم دکتر عزیزی قرار می‌دادین
  و ای کاش یه نقشه ی راه برامون ترسیم میکردین
  سپاسگذارم از اینکه این محتوای جذاب و کامل رو به رایگان در اختیار ما قرار دادین

 6. الهه جعفرنتاج گفته:

  تمامیت یعنی زندگی
  وقتی در هر انتخاب و هدف تمامیت رو درنظر بگیری احتمال اینکه اشتباه کنی خیلی کم‌میشه چون تو با در نطر گرفتن تمامیت همه جنبه ها رو بررسی کردی و با تمام وجود میدونی واقعا چی میخوای و قراره چه بهایی واسش پرداخت کنی

  تمامیت واسه من نقطه شروع آگاهانه زیستن بود

 7. اشتراک‌ها: وبینار تمامیت، حلقه گم شده موفقیت | مدیران ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.