چرا فراکوچ را انتخاب کنم؟

 

موسسه فراکوچ

مؤسسه فراکوچ جهت برگزاری جلسات کوچینگ فردی و سازمانی، از پشتیبانی تیم منسجم با بیش از ۳۰ کوچ حرفه‌ای کشوری و بین‌المللی برخوردار می‌باشد.

جلسات کوچینگ فردی به صورت حضوری یا غیرحضوری (تلفنی یا آنلاین) و به‌طور معمول به صورت یک جلسه هفتگی یک ساعته برگزار می‌گردد.

موسسه ما خدماتی چون محصولات آموزشی و کارگاه های آموزشی را نیزبرای ارائه به شما عزیزان تهیه دیده است. موسسه ما، کامل ترین دوره آموزش کوچینگ فردی و سازمانی از نظر محتوا و قالب اجرایی را برگزار می کند. محتوای آموزشی به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که در پایان این دوره، دانش پذیر طبق استانداردهای فدراسیون بین المللی آموزش کوچینگ (ICF)، تمام صلاحیت های لازم را آموخته و تمرین کرده باشد. برای آشنایی با فرآیند آموزشی ما میتوانید فرم ثبت نام پکیج آموزشی رایگان کوچینگ را پر کنید و کوچینگ را از همین امروز شروع کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات و کارگاه های آموزشی به فروشگاه فراکوچ مراجعه کنید.

چرا بهتر است فراکوچ را انتخاب کنم ؟

چشم اندازفراکوچ :

« هر نفر یک کوچ »

ما بزرگترین شبکه مستقل از مدرسان و کوچهای حرفه ای با تاییدیه ملی و بین المللی، شرکتها و افراد متخصص در حوزه های علوم انسانی، روانشناسی و مدیریت منابع انسانی خواهیم بود و وظیفه اصلی ما تحقیق و پژوهش در جهت بومی سازی دانش بین المللی کوچینگ  و سپس ارائه خدمات اجرا  و آموزش مهارتهای کوچینگ زندگی و کسب و کار (Life Coaching & Business Coaching) با نگاه ملی و منطقه ای خواهد بود.

ارزشها و باورهای سازمانی:

فراکوچ براي نيل به اهداف خود و در راستاي چشم انداز تدوين شده، ارزش ها و باورهاي زير را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار ميدهد:

 • *  صداقت، شفافیت و صراحت
 • *  پاسخگويي
 • *  تغيير نگرش هاي سنتي
 • *  امانت داری و احترام متقابل
 • *  يکپارچگي و همدلي
 • *  ايجاد انگيزه
 • *  وفاداري
 • *  رفتار حرفه ای
 • *  توجه به فرآیند بهبود مستمر

کارنامه و رزومه

باعث افتخار ما است که بگوییم ما اولین و تنها آموزشگاه مجاز کوچینگ در ایران هستیم و سیستم آموزشی و خدماتی معتبر ما به همراه پشتبانی علمی و اجرای منحصر بفردی آماده خدمت به شما عزیزان است.

به لطف همراهان موسسه، تاکنون ما موفق به برگزاری بیش از ۵۰۰۰ جلسه کوچینگ شده ایم و در حال برگذاری پنجاه و هشتمین دوره آموزش و تربیت کوچ حرفه‌ای با ارائه معتبرترین مدرک کوچینگ در کشور با حضور استاد یاسر متحدین هستیم.

 

چرا بهتر است فراکوچ را انتخاب کنم ؟

تجربه دانش پذیران

تاریخچه

کوچینگ به معنای راهنما و همراه اولین بار در سال ۱۸۳۰ برای یکی از اساتید دانشگاه به کار برده شد که دانشجویان را برای آماده شدن برای آزمون کوچ کرد. کوچینگ همین است؛ بعدازآن این واژه بیشتر در ورزش استفاده شد؛ اما امروزه به تعداد مسائلی که افراد با آن‌ها مواجه هستند، کوچینگ حضور پررنگ و فعالی دارد.

کوچینگ رشته جدید علمی نیست که به یک باره و ناگهانی به وجود آمده باشد. با این حال ظهور کوچینگ در دهه اخیر بوده است که واقعا می توان مفهوم ” کوچینگ ” را در زمینه تجارت و کسب و کار و خارج از محیط ورزشی یا گود مسابقات دید. پیش از ابداع واژه کوچینگ، افراد فعال در این عرصه برای اشاره به خودشان از عناوینی نظیر ” مربیگری “، مشاور، راهنما و گاهی از واژه دستیار استفاده می کردند

حوزه کوچینگ به مفهوم امروزی آن در اواسط سال ۱۹۸۰ میلادی توسط توماس لئونارد (Thomas Leonard) در ایالات متحده آمریکا ایجاد شد. چند کوچ حرفه ای، درسال ۱۹۹۵، ICF  را به عنوان موسسه ای غیرانتفاعی پایه گذاری کردند تا ” کوچ ” های همکار با پشتیبانی از یکدیگر این حرفه را توسعه دهند.

سه سال بعد در حالی که ICF فهرستی از صلاحیت های اساسی و ضوابط اخلاقی مرتبط، استانداردی را در زمینه کوچینگ به وجود آورد.

کوچینگ در ایران

کوچینگ یک علم نوظهور و پیشرفته به دنیای مشاوره میباشد. در همین مدت کم سرعت رشد کوچینگ در جهان به قدری بالا بوده که اکثر کشور های دنیا این این حوزه ورود کرده و از خدمات کوچینگ استفاده میکنند. کشور ما ایران هم ازین قاعده مستثنا نبوده و اقدامات مهمی در این راستا به انجام رسیده

مجموعه فراکوچ از قدیمی ترین و محبوب ترین مراکز کوچینگ ایران میباشد که تا حال به هزارن نفر خدمات ارائه کرده و صد ها دانش پذیر داشته است

اعتبار کوچینگ ایران مدارک بین المللی و بسیار محکمه پسند را ارائه میکند که داشتن این مدارک در ایران و خارج از کشور میتواند روزمه قوی و توانمندی شما را ثابت کند

 • مهارتی نوپا ( از حدود سال ۱۳۹۳ ) خوشنام و موثر
 • مطرح شده در محافل علمی پایان نامه ارشد تز دکترا
 • حدود ۶۰۰۰ کوچ حرفه ای آموز دیده استاندارد
 • حدود ۷۰۰۰ دانشجو
 • حدود ۱۰ شرکت و موسسه رسمی
 • بازار : حدود ۵ میلیون نفر + ۱۰۰۰۰ شرکت متقاضی
 • اقیانوس آبی تا ۵ سال دیگر
 • کسب و کاری لوکس و بالاترین نرخ جذب و استخدام در دنیا
 • انجمن صنفی و نهاد نظارتی

 

اعتبار کوچینگ ایران

دوره آموزش و تربیت کوچ حرفه ای در «موسسه فراکوچ» ، تنها دوره معتبر و استاندارد “مدرک رسمی کوچینگ در ایران” است که به تأیید سازمان فنی و حرفه ای کشور و همچنین سازمان جهانی کار ILO رسیده و معتبرترین مدرک کوچینگ ملی  را به شما ارائه می کند.

در سال ۱۳۹۶ و در مسیر توسعه این فعالیت‌ها، اولین مؤسسه حقوقی کشوری با نام تجاری «مؤسسه توسعه مربیگری فراکوچ ایرانیان» به شماره ۵۹۲۸ به ثبت رسید که موضوع تخصصی فعالیت و اساسنامه آن «مربیگری و مشاوره توسعه مهارت‌های فردی و شغلی در کسب‌وکار» تعیین گردید. | تمرکز این مؤسسه بر «ارائه خدمات کوچینگ فردی و سازمانی» قرار گرفته است و برای تأمین مربی موردنیاز در این حوزه، به «آموزش کوچ‌های حرفه‌ای» نیز می‌پردازد.

تجربه مشتریان

تیم فراکوچ

موسس و مدیرعامل فراکوچ

یاسر متحدین
مدیر عامل و موسس

مرکز آموزش فراکوچ

نوشین امیدی
مدیر مرکز آموزش

الهام مسکین نواز
کارشناس امور مالی

الهه تجلی‌خواه
کارشناس امور آموزشی و دانشجویی

واحد مارکتینگ و تولید محتوا

محمدجواد شهری
مدیر هویت بصری و گرافیست

پوریا گنجوی
تصویربردار و تدوین‌گر

خشایار صباغ‌زاده
موشن گرافیست

یاسر بهرامی
برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده سایت

نسرین توانا
برنامه‌نویس و پشتیبان سایت

منصوره یوسفی
کارشناس تولید محتوا

پیمان حقیقی‌پور
مسئول واحد ثبت‌نام

سیده سارا مدنی
کارشناس امور ثبت‌نام

سپیده خوشتیغ
کارشناس واحد جلسات

اداری، اجرائی و روابط عمومی فراکوچ

امیرحسام آقائی

سید امیرحسام آقائی
مدیر روابط عمومی، اداری و اجرائی

مدرسین فراکوچ

یاسر متحدین
مدرس و مربی کوچینگ

محمدصادق نجات

محمدصادق نجات
مدرس و مربی کوچینگ

الهام شکیبافر
مربی کوچینگ

مهشید کارخانه چی

مهشید کارخانه چی
مربی کوچینگ

الهه خالقی
مربی کوچینگ

مشتریان فراکوچ

همکاران فراکوچ

 

پرکاربردترین کلمات این حوزه:

ویژگی های کوچ

مهارت های کوچ

 

 

خب قدم نهم سفر کوچینگ را گذراندید! 

 

گام دهم

مشاوره آموزشی رایگان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه فراکوچ استفاده نمائید.

مشاوران آموزشی
موسسه فراکوچ
پاسخگوی شما هستند

سفر کوچ

شهریور ۱۵
کوچ چیست؟
شهریور ۱۵
فرق کوچ با مشاور منتور و روانشناس
شهریور ۱۵
مزایای کوچینگ چیست
شهریور ۱۵
انواع کوچینگ
شهریور ۱۵
چگونه یک کوچ استخدام کنم؟
شهریور ۱۵
کوچینگ به عنوان شغل
شهریور ۱۵
چگونه یک کوچ بشوم ؟
شهریور ۱۵
چرا بهتر است فراکوچ را انتخاب کنم؟
شهریور ۱۵
کوچینگ چیست؟
شهریور ۲۸
صدای مشتری

 

این مقاله توانسته چقدر به شما کمک کند؟