سیستم آموزشی معتبر به همراه پشتیبانی علمی و اجرایی منحصر به فرد:


آموزش های استاندارد:
دوره آموزشی کوچینگ که به مدت ۶۰ ساعت، ۱۱ صلاحیت مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ ICF را به صورت کارگاه های تئوری و عملی با ویژگی های منحصر بفرد برگزار می شود.


 
اختصاص پشتیبان علمی:
پس از شروع دوره، یک نفر از فارغ التحصیلان موسسه که از نظر علمی مورد تایید می باشد، به عنوان پشتیبان علمی در کنار دانشپذیران قرار گرفته تا به سوالات آن ها پاسخ دهد.

 

اختصاصی پشتیبان اجرایی:
پس از شروع دوره، دانشپذیران در گروه های ۴ نفره تقسیم شده و به یک پشتیبان اجرایی اختصاص داده می شود تا مهارت های آموزشی را با دانشپذیران تمرین کرده و رفع اشکال کنند.

 

جزوه های آموزشی علمی و تخصصی:
همزمان با شروع هر ترم، فایل جزوه علمی مرتبط با آن ترم به صورت رایگان برای هر دانشپذیر ارسال می شود.


 
برگزاری جلسه کوچینگ تمرینی:
بعد از پایان ترم دوم و شروع ترم سوم آموزشی، دانشپذیر آشنایی کلی با روال و فرآیند کوچینگ به دست آورده و هر دانش‌پذیر موظف است بعنوان کوچ ۱۲ جلسه تمرینی خود را با دانش‌پذیران همسطح و هم گروه خود یا دانش‌پذیران سطح پایین‌تر برگزار کرده تا آمادگی لازم را جهت شرکت در آزمون گواهینامه کسب کند.
 


اختصاص جلسه کوچینگ به هر دانشپذیر:
همزمان با شروع دوره، به هر دانش‌پذیر یک کوچ حرفه ای معرفی می گردد که میتواند ۶ جلسه کوچینگ با موضوع شخصی دانش‌پذیر برگزار کند.
همچنین پس از ورود به ترم دوم، دانش‌پذیر موظف است ۶ جلسه کوچینگ بعدی خود را به عنوان مراجع با کوچ سطح بالا برگزار کند و به بهره وری لازم برسد.
 


برگزاری جلسات تمرینی پیش از آزمون:
دانش‌پذیر می تواند پس از طی دوره اموزشی و شرکت در کارگاه های پایان دوره، با برگزاری جلسات تمرینی تحت نظارت پشتیبان علمی خود به آمادگی لازم دست پیدا کند.
 
 

آزمون گواهینامه:
پس طی کردن روال آموزشی، دانش‌پذیر آمادگی خود را برای شرکت در آزمون گواهینامه به واحد آموزش اعلام می نماید. هر دانش‌پذیر۳ مرتبه فرصت دارد که به صورت رایگان در آزمون شرکت کرده شرکت کرده و صلاحیت های لازم را احراز نماید.
پس از احراز۱۱ صلاحیت، دانش‌پذیر موفق به دریافت گواهینامه معتبر شده و به جمع کوچهای سطح یک می پیوندد.
 


همکاری با موسسه به عنوان کوچ حرفه ای:
در صورتی که دانش‌پذیر مایل به همکاری با موسسه باشد میتواند در دوره منتورینگ شرکت کرده و پس از قبولی در این دوره، با کسب عنوان کوچ حرفه ای به عنوان کوچ طرف قرارداد موسسه وارد همکاری شود.جهت دریافت مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید.

مقالات پیشنهادی

محصولات پیشنهادی