رزرو جلسه کوچینگ – مشاهده همه کوچ‌ها

گاهی در مسیر زندگی مشکلات و سختی‌ها، چالش ها و تغییرو تحول‌ها اجتناب ناپذیر است … تولد ، مرگ ، تغییرات شغلی ، تغییر روابط ، بستن فصل‌های کهنه زندگی و در آغوش گرفتن بخشهای جدید. با کنار گذاشتن آنچه نسبت به آن واقف هستید و قدم گذاشتن به سمت ناشناخته ها ، می تواند دردناک و گمراه کننده باشد.

آیا احساس می کنید در یک مخمصه گیر افتاده‌اید؟ موقعیت شما مبهم است؟ غرق مشکلات و مسائل زیادی شده‌اید ؟یا حتی مشتاق تغییر هستید؟ آیا الگوها و چالش هایی وجود دارد که دوست داشته باشید بلاخره یک از شر آن‌ها خلاص شوید؟ آیا واقعاً نمی‌دانید از این زندگی چه می خواهید ؟ آیا احساس می کنید تغییری را که می خواهید ایجاد کنید با موفقیت روبه‌رو خواهد شد؟ تجدید باورها ، عادات و الگوهای طاقت فرسای قدیمی که سالها وجود داشته است (گاهی اوقات در طول زندگی) نیاز به آگاهی ، مهارت ، دیدگاه و پشتیبانی دارند. همیشه موارد استفاده آنها برای انسانها واضح و شفاف نیست ، اما قابل طرح است.

ما و همکارانمان در تمامی این موقعیت‌ها در کنارتان خواهیم بود؛ فقط کافی است به لینک زیر مراجعه کرده و اولین رزرو جلسه کوچینگ خود را نهایی کنید.

رویکرد جامع فراکوچ در امر کوچینگ ، الهام بخشیدن به تحول و توانمندسازی واقعی مراجعان در همه زمینه های زندگی شخصی و کاری است. با رزرو جلسه کوچینگما با شما خواهیم بود تا:

  • دیدگاه و خواسته خود را در مورد آنچه که بیشتر برای زندگی خود در نظر دارید، روشن و مشخص کنید؛
  • تعیین کنید چه چیزی این چشم انداز را پشتیبانی می کند، چه چیزی مانع آن می شود؛
  • چه عواملی شما را آماده می کنند تا توانایی های بالقوه خود را در زندگی روزمره خود عملی کنید.

شما به شرکت در این جلسات کوچینگ، به بینش و سطح آگاهی عمیق تری نسبت به خود خواهید رسید که سطح کاملاً جدیدی از آزادی و رشد را ایجاد می کند.

عدم شفافیت ، اضطراب مداوم ، ضعف در تجزیه و تحلیل و تأکید بیش از حد بر عادات و تفکرات قدیمی با کمک یک کوچ در جلسات کوچینگ سریعتر ، بهتر ، موثرتر از بین خواهد رفت و روش های قدرتمند کوچینگ برای ایجاد تغییر مورد نظر شما یک گزینه موفق و بی‌نظیر خواهد بود. اقداماتی و راهکارهایی که در نتیجه جلسات کوچینگ انجام خواهید داد، جزء منابعی است که به شما کمک می‌کند با سهولت و مهارت بیشتری بتوانید در مسیر تغییرات زندگی قرار گرفته و در آن جهت حرکت کنید.

اولین گام قدرتمند در راستای رسیدن به اهداف، رزرو جلسه کوچینگ با کوچ مورد نظر شماست.

 

هر فرد با حقیقتی در درون خود زندگی می کند و نور این حقیقت است که از او می‌تابد. ما با وجود این حقیقت موجود تنها شما را به انجام اقدامات و راهکارهای کاربردی ترغیب می‌کنیم تا به توسعه و رشد واقعی خود رسیده و انگیزه بهتر شدن را در شما پررنگ‌تر می‌کنیم. رزرو و شرکت در جلسه کوچینگ یک سرمایه گذاری است که بازدهی بی نظیری برای شما و تمام افرادی که با شما در تماس هستند، خواهد داشت.

آیا اکنون وقت آن نرسیده که در این راه شگفت‌انگیز قدم بگذارید؟ امروز نه … پس کی؟

هر روز از زندگی فرصتی ارزشمند برای بروز استعدادها، نیازها، تحقق اهداف و ارزش‌هایی است که می خواهد در مسیر رودخانه زندگی شما جریان یابد. مراجعان ما برای رزرو جلسات کوچینگ دو دسته‌اند:

  1. برای اولین بار است که جلسه کوچینگ رزرو می‌کنند.
  2. از مراجعان پیشین ما هستند و ما افتخار همراهی با آن‌ها برای دومین یا چندمین جلسه را داریم.

شما جزء کدام دسته هستید؟

تعلل نکنید! این دقیقاً همان زمانی است که باید زودتر دست به کار شوید. همین الآن رزرو جلسه کوچینگ خود را قطعی کنید.

به‌محض رزرو جلسه کوچینگ با کوچ‌های ما در فراکوچ، آماده هستیم تا پشتیبانی و همراهی همه‌جانبه شما را در دستور کار خود دهیم.

فرم درخواست جلسه کوچینگ

  • لطفاً یک مقدار از 10 تا 80 وارد نمایید.
  • لطفا در مورد هر موضوع خلاصه ای یک سطری بنویسید
  • نام فرد خاصی را که مایلید کوچ شما باشد، بنویسید
  • با کوچ آقا راحت تر ارتباط برقرار میکنید یا خانم؟

سوالات متداول

چه طور می‌توانم از خدمات کوچینگ استفاده کنم؟

فقط کافی‌است با شماره تلفن ۰۹۱۹۷۰۶۰۰۶۸ تماس بگیرید. همکاران ما اطلاعات لازم را تقدیمتان می‌کنند.

کوچینگ چه کمکی به من می کند؟

یک کوچ به تو کمک می‌کند که گره‌های زندگیت را باز کنی و سریع‌تر و دقیق‌تر به هدفت برسی. کوچینگ به تو کمک میکند که هدفت را بسازی، راه‌های رسیدن به هدف را پیدا کنی و موانع موجود در راه رسیدن به هدفت را شناسایی کنی و آن‌ها را برطرف کنی.

مقالات پیشنهادی

محصولات پیشنهادی

50,000 تومان
-100%

توسعه سازمانی و بهبود کسب و کار

وبینار آموزش مقدماتی کوچینگ ویژه روانشناسان

تومان
-51%

توسعه فردی

کارگاه جرأت مندی

99,000 تومان
-100%

توسعه فردی

وبینار تمامیت

تومان

توسعه سازمانی و بهبود کسب و کار

کوچینگ، تضمین آینده درخشان سازمان شما!

تومان