یکی از اهداف کلان مؤسسه توسعه مربیگری فراکوچ ایرانیان به عنوان اولین و -در حال حاضر- تنها مرکز مجاز ارائه خدمات و آموزش کوچینگ در کشور، ایجاد بستری مناسب جهت خلق فرصت‌های شغلی با درآمد قابل قبول و همکاری علمی و تخصصی برای فعالیت و همکاری افراد شایسته، توانمند و علاقه‌مند به حوزه کوچینگ، توسعه فردی و سازمانی و همچنین، سایر علوم مرتبط می‌باشد. بدین منظور کلیه سازمان ها، مؤسسات، آموزشگاه ها، برگزارکنندگان و مجریان دوره های آموزشی، متخصصین و صاحب‌نظران گرامی می‌توانند نظر به تخصص و علاقه‌مندی خود، جهت همکاری در حوزه‌های زیر از طریق تکمیل فرم و ارسال رزومه و طرح‌های پیشنهادی اعلام آمادگی نمایند:

همکاری علمی و پژوهشی

لازمه پیشرفت و توسعه هر جامعه‌ای، دستیابی به آگاهی و شناخت درباره جهان پیرامون و پدیده‌های آن است که در سایه تلاش، تولید علم و تشریک تجربیات محقق می‌گردد. مؤسسه فراکوچ مصمم است به سهم خود شرایطی را برای حمایت از متقاضیان همکاری های علمی و پژوهشی در جهت توسعه فعالیت ها، کسب درآمد، ارتقاء سطح اعتبار و برند شخصی و … فراهم نماید.

برای همکاری روی این لینک کلیک کرده و فرم زیر صفحه را به دقت پر کنید

یکی از فعالیت‌های مؤسسه فراکوچ، برگزاری رویدادهای آموزشی مختلف در حوزه کوچینگ، توسعه فردی و … می‌باشد. از علاقه‌مندانی که در برگزاری همایش، وبینار و سمینار تخصصی اعم از تبلیغات (هدایای تبلیغاتی، ارسال پیامک و ایمیل انبوه، تبلیغات در روزنامه‌ها و مجلات کثیرالانتشار، هماهنگی نشست خبری، تبلیغات شهری و …)، خدمات دبیرخانه‌ای (انجام مکاتبات و برقراری تماس، فراخوان و اطلاع‌رسانی همایش، اجرای ثبت‌نام و ثبت مقالات و …)، خدمات چاپ (طراحی و چاپ پوستر، بنر، فلکسی، بیلبورد و پلات، اخذ مجوز چاپ و نشر و چاپ خلاصه مقالات، تدوین و چاپ بولتن، نشریات، خبرنامه، ویژه‌نامه و گزارشات و …)، خدمات سمعی و بصری (انجام امور عکاسی، فیلم‌برداری و صدابرداری حرفه‌ای، ساخت مستند و…)، خدمات نمایشگاهی و دکوراسیون، خدمات کنداکتور و سایر خدمات مرتبط تجربه فعالیت دارند، دعوت به همکاری می‌گردد.

شرایط، مزایای و نحوه همکاری:

موسسه فراکوچ از مترجمین علاقه‌مند به کوچینگ، توسعه فردی و حوزه علوم انسانی در بخش بررسی، ترجمه (انگلیسی به فارسی و بالعکس)، تلخیص و گزارش‌نویسی مقالات و کتب جدید و معتبر دعوت به همکاری می‌کند. موضوعات شامل دو بخش عمومی و تخصصی می‌باشند که به تشخیص موسسه و فراخور موضوع و محتوا، جهت چاپ و انتشار ترجمه کتاب، ارسال به ژورنال‌های معتبر در قالب مقالات علمی ترویجی یا پژوهشی، انتشار در سایت یا فضای مجازی فراکوچ مورد استفاده قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است کیفیت ترجمه، تلخیص و گزارش‌نویسی (به لحاظ پایبندی به متن، دقت، خلاصه‌نویسی، روان‌نویسی و زیبانویسی)، ویراستاری و استمرار همکاری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. نمونه ترجمه متقاضیان محترم مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و اولویت با افرادی است که توانایی ترجمه چندین رشته و متون بین‌رشته‌ای را داشته باشند.

شرایط، مزایای و نحوه همکاری:

نویسندگان محترمی که تمایل به همکاری در تألیف کتب در حوزه‌های مرتبط با فعالیت موسسه فراکوچ دارند می‌توانند آمادگی خود را از طریق تکمیل فرم مربوطه، آثار یا پیشنهاد‌های خود (جهت اقدام به تألیف در موضوعات مختلف) را جهت بررسی ارسال نمایند. لازم به ذکر است تنها نسخه کامل آثاری که به‌صورت تایپ و ویراستاری شده ارسال گردند، مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. زمان ارزیابی ۶۰ روز کاری می‌باشد. همچنین، موسسه فراکوچ در عین حفظ امانت‌داری، در پذیرش یا عدم پذیرش آثار بر اساس ملاحظات و قوانین خود عمل نموده و خود را ملزم به ارائه توضیح به صاحب اثر نمی‌داند و عدم پذیرش آثار به منزله سطح کیفی پایین آن‌ها نمی‌باشد.

شرایط، مزایای و نحوه همکاری:

متقاضیان محترمی که تمایل به تدوین مقاله دارند، بر اساس بررسی سوابق علمی و نمونه مقالات ارسالی ارزیابی خواهند شد. همچنین، افراد فاقد سابقه تدوین مقالات علمی که سابقه مطالعاتی در حوزه‌های مرتبط با فعالیت موسسه دارند نیز در صورت آشنایی کافی با اصول و فرمت مقاله‌نویسی می‌توانند پیشنهاد‌های پژوهشی خود را با تکمیل فرم ارسال نمایند. هیات تحریریه موسسه در عین حفظ امانت‌داری، حق پذیرش، رد و انجام اصلاحات یا ویرایش علمی و ادبی مقاله را برای خود محفوظ می‌داند. زمان بررسی مقالات از تاریخ ارسال دو ماه می‌باشد.

شرایط، مزایای و نحوه همکاری:

همکاری تخصصی

موسسه فراکوچ پس از اخذ پروانه آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای فراکوچ در نظر دارد فعالیت‌های آموزشی خود را در حوزه‌های مرتبط با فعالیت خود گسترش دهد. در این راستا، مدرسین محترم می‌توانند با ارسال سوابق آموزشی و رشته‌های تخصصی، آمادگی خود را جهت تدریس در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی اعلام نمایند. لازم به ذکر است اولویت موسسه در برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین در حوزه‌های کوچینگ، توسعه فردی، توسعه سازمانی و بهبود کسب‌وکار می‌باشد. همچنین، برای مدرسان محترمی که تمایل به پیشنهاد دوره های تخصصی و عمومی دارند، توصیف کامل دوره آموزشی و مواردی از قبیل نام دوره، جمعیت هدف، پیامدهای یادگیری پایان دوره، محتوای آموزشی دوره (سرفصل‌های آموزشی، منابع، متدهای آموزشی، تعداد ساعت، ارزشیابی‌ها و …) الزامی می‌باشد.

شرایط، مزایای و نحوه همکاری:

در سال‌های اخیر، کوچینگ به‌عنوان مهارتی کاربردی بیش از پیش مورد توجه جامعه فارسی‌زبان قرار گرفته است. از طرف دیگر، یافتن افراد یا مؤسسات معتبر و صلاحیت‌دار جهت بهره‌مندی از خدمات ارزشمند و با کیفیت یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان استفاده از خدمات کوچینگ بوده و هست. از این ‌رو، موسسه فراکوچ به عنوان یکی از مراکز مشاوره، اطلاع‌رسانی و خدمات کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، در تلاش است با ایجاد بستری مناسب، رابط کوچ‌های برگزیده و مخاطبان آن‌ها باشد. در همین راستا، از کلیه دانش‌آموختگان کوچینگ در مؤسسات داخل و خارج کشور دعوت می‌شود با ارسال مدارک و سوابق کاری خود در حوزه کوچینگ، آمادگی خود را جهت همکاری اعلام نمایند.

شرایط، مزایای و نحوه همکاری:

امروزه تولید محتوا در استراتژی‌های بازاریابی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و عموماً از چند نوع محتوا به‌صورت هم‌زمان در پیشبرد برنامه‌های انتشار، اطلاع‌رسانی و بازاریابی استفاده می‌شود. موسسه فراکوچ همواره در تلاش است با پرهیز از انتشار محتوای کم‌ارزش و نامعتبر، منزلت مخاطبین فرهیخته خود را حفظ و برای آن‌ها ایجاد ارزش نماید. در همین راستا و با هدف توسعه فعالیت در بخش تولید محتوا، از افرادی که سابقه فعالیت در این حوزه را دارند دعوت به همکاری می‌نماید.

شرایط، مزایای و نحوه همکاری:

با گسترش راه‌های ارتباطی و ابزارهای اطلاع‌رسانی، امکانات ویژه‌ای در اختیار افراد، سازمان‌ها و کسب‌وکارها جهت معرفی خود و عرضه خدمات و محصولاتشان قرار گرفته است. استفاده از این ابزارها گذشته از حساسیت‌ها و خطراتشان، به اموری تخصصی و رقابتی بدل شده است. نیروهای ماهر و علاقه‌مند با سابقه فعالیت در امور رسانه‌ای، تبلیغاتی، فضای مجازی، فناوری اطلاعات، ارتباطات، شبکه‌های اجتماعی (تلگرام، اینستاگرام، لینکداین، فیسبوک و …) و … می توانند با تکمیل فرم و ارسال رزومه آمادگی خود را جهت همکاری اعلام نمایند.

شرایط، مزایای و نحوه همکاری:

 

کلیه فعالیت ها در مؤسسه فراکوچ بر این باور استوار است که کوچینگ رشته ای بسیار موثر و کاربردی در تمام قلمروهای زندگی است و در زندگی شخصی و شغلی افراد و عملکرد شرکت ها و سازمان ها نقش تحول آفرینی دارد. با این اعتقاد، جهت بهره مندی عموم جامعه از خدمات کوچینگ با کیفیت، معتبر و رسمی، تلاش می کنیم.

نظر به اینکه:

  • عمیقا به اثربخشی کوچینگ برای خود و دیگران باور داریم؛
  • بیش از ۹۵ درصد دانشپذیران و ۸۹ درصد مراجعان کوچینگ از خدمات رضایت کامل دارند؛
  • به کیفیت ارائه این خدمات در موسسه فراکوچ‌ ایمان داریم؛
  • تمام فعالیت های فراکوچ با مجوزهای رسمی کشوری انجام می پذیرد؛
  • میخواهیم برای خانواده فراکوچ فرصت شغلی و کسب درآمد ایجاد کنیم؛

 

از شما نیز دعوت می‌کنیم تا سفیر کوچینگ باشید و با گسترش فرهنگ کوچینگ، منشا تحول افراد شوید و برای همیشه اثری ماندگار در دنیا بگذارید.

موسسه فراکوچ جهت معرفی خدمات خود در سطح ملی و منطقه‌ای از علاقه‌مندان به فعالیت در حوزه جذب و شناسایی و فرهنگ سازی کوچینگ، دعوت به همکاری می‌نماید. علاقه‌مندان می‌توانند با تکمیل فرم و ارسال مدارک لازم، آمادگی خود را جهت فعالیت در این بخش اعلام نمایند و علاوه بر عواید معنوی، از مزایای مادی این فعالیت نیز برخوردار گردند. واجدین شرایط پس از آموزش‌های احتمالی موردنیاز، ارزیابی اولیه و نهایتاً عقد قرارداد با موسسه فراکوچ، بر اساس قوانین و ضوابط این موسسه همکاری خود را به صورت رسمی در قالب سفیر کوچینگ آغاز خواهند نمود.

 

 

 

شرایط، مزایای و نحوه همکاری:

  • کسب درآمد به عنوان شغل مستقل (تمام وقت و پاره وقت)؛
  • شرکت در دوره های تخصصی و بسیار حرفه ای مربوطه با شرایط تهاتر و تخفیف های فوق العاده؛
  • معرفی به عنوان سفیر (کارشناس کوچینگ) در کشور؛
  • مصاحبه اختصاصی و انتشار آن در تمام شبکه های موسسه (بیش از ۳۰۰ هزار نفر مخاطب).

شرایط اعطای نمایندگی پس از تکمیل سازوکار و از طریق اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام می‌گردد.

شرایط، مزایای و نحوه همکاری:

مقالات پیشنهادی

محصولات پیشنهادی

4.8/5 - (43 امتیاز)