آموزش رایگان کوچینگ

پس از تکمیل فرم زیر به صفحه دانلود «پکیج رایگان آموزشی» هدایت خواهید شد.

این پکیج توسط اعضای هیئت علمی آکادمی بین المللی فراکوچ  و تدوین کنندگان استاندارد شایستگی کوچینگ در سازمان فنی و حرفه ای کشور طراحی و تولید شده است.  

پس از فراگرفتن این محتوای آموزشی هدیه یک جلسه مشاوره رایگان جهت ثبت نام در دوره های آموزش کوچینگ برای شما در نظر گرفته شده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان آکادمی بین المللی فراکوچ با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۱۷۹۰۲۰   تماس حاصل فرمایید.

 

فرم دریافت پکیج رایگان

سوالات متداول

چه طور می‌توانم از خدمات کوچینگ استفاده کنم؟

شما می توانید در صفحه کلینیک کوچ خود را انتخاب نمایید یا با شماره تلفن ۰۹۱۹۸۰۰۰۷۴۷ تماس بگیرید. همکاران ما اطلاعات لازم را تقدیمتان می‌کنند.

کوچینگ چه کمکی به من می کند؟

یک کوچ به تو کمک می‌کند که گره‌های زندگیت را باز کنی و سریع‌تر و دقیق‌تر به هدفت برسی. کوچینگ به تو کمک میکند که هدفت را بسازی، راه‌های رسیدن به هدف را پیدا کنی و موانع موجود در راه رسیدن به هدفت را شناسایی کنی و آن‌ها را برطرف کنی.

بعد از این‌که در دوره‌های کوچینگ شرکت کردم چه مدرکی دریافت می‌کنم؟

بعد از شرکت در دوره‌های آموزش و تربیت کوچ معتبر در آکادمی بین المللی فراکوچ، به شما مدرک رسمی کوچینگ مورد تائید ICF اعطاء می‌شود که در سطح ملی و بین‌المللی معتبر می‌باشد.

کلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شود یا حضوری؟

دوره‌های آموزشی آکادمی بین‌المللی به صورت آنلاین برگزار می‌شود. از مزیت‌های آنلاین بودن کلاس‌ها، می‌شود به عدم محدودیت زمانی و مکانی اشاره کرد. نداشتن مشکلات کلاس حضوری از قبیل ترافیک، هزینه و زمان رفت و آمد به محل کلاس مواردی است که نمی‌شود از آن‌ها به آسانی گذشت.

البته آکادمی بین‌المللی فراکوچ به صورت محدود دوره آموزشی حضوری هم برگزار می‌کند که اطلاع‌رسانی آن‌ها از طریق سایت و صفحات مجازی فراکوچ انجام می‌شود.

چه مطالبی در این دوره آموزش داده میشوند؟
 1. آشنایی با کوچینگ – کوچ بنیادها؛
 2. اصول اخلاقی؛
 3. صلاحیت‌ها + فرایند؛
 4. درک کوچینگ به صورت مفهومی و عمیق؛
 5. مهارت‌های پایه و ضروری کوچینگ؛
 6. فرایندهای کوچینگ؛
 7. تفاوت کوچینگ با منتورینگ؛
 8. تعریف کوچینگ سازمانی؛
 9. تعریف بیزنس کوچینگ؛
 10. تعریف لایف کوچینگ؛
 11. انواع کوچینگ در سازمان‌ها؛
 12. مدل‌های کوچینگ.

4.5/5 - (29 امتیاز)