فرم درخواست جلسه کوچینگ

مؤسسه فراکوچ جهت برگزاری جلسات کوچینگ فردی و سازمانی، از پشتیبانی یک تیم منسجم با عضویت ۳۰ کوچ حرفه‌ای کشوری و بین‌المللی برخوردار می‌باشد و تاکنون موفق به برگزاری بیش از ۵۰۰۰ جلسه کوچینگ شده است. جلسات کوچینگ فردی به صورت حضوری یا غیرحضوری (تلفنی یا آنلاین) و به‌طور معمول به صورت یک جلسه هفتگی یک ساعته برگزار می‌گردد.

همچنین، موسسه فراکوچ افتخار برگزاری  جلسات کوچینگ سازمانی برای مدیران عامل، مدیران ارشد و کارشناسان بیش از ۳۰ سازمان و شرکت بزرگ کشور از جمله دیجی کالا، همراه اول، وزارت نفت (شرکت ملی پالایش و پخش)، شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا، بانک رفاه، مزرعه نمونه استان قدس رضوی، پتروشیمی خراسان، شهرداری مشهد، دانشگاه علوم پزشکی همدان، اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی، مؤسسه آموزش عالی وارستگان، شرکت راد رایانه و … را در کارنامه خود دارد.

تقریباً همه افراد این امکان و نیاز را دارند که از وجود یک کوچ در کنار خود بهره ببرند. در یک جلسه کوچینگ، کوچ به مراجع خود یاری می‌رساند تا برای رویارویی با چالش‌های پیش آمده راه‌حل‌هایی بیابد. انتظار می‌رود پس از جلسات کوچینگ، مراجع حس خوبی نسبت به خود، ارزش‌ها و اهدافش پیدا کند و قادر باشد برای رفع موانع موجود و دستیابی به اهداف، راه‌حل هایی را در درون خود شناسایی و برای ‌تغییر و بهبود شرایط خویش اقدام نماید.

لطفا جهت کسب اطلاعات تکمیلی، فرم زیر را تکمیل فرمائید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند.

  • لطفاً یک مقدار از 10 تا 80 وارد نمایید.
  • لطفا در مورد هر موضوع خلاصه ای یک سطری بنویسید
  • نام فرد خاصی را که مایلید کوچ شما باشد، بنویسید
  • با کوچ آقا راحت تر ارتباط برقرار میکنید یا خانم؟

مقالات پیشنهادی

محصولات پیشنهادی

حراج!
جدید

توسعه سازمانی و بهبود کسب و کار

دوره آموزش مدیر در نقش کوچ

9,500,000 تومان
50,000 تومان
-100%

توسعه سازمانی و بهبود کسب و کار

وبینار آموزش مقدماتی کوچینگ ویژه روانشناسان

تومان
-51%

توسعه فردی

کارگاه جرأت مندی

99,000 تومان
-100%

توسعه فردی

وبینار تمامیت

تومان