مؤسسه فراکوچ جهت برگزاری جلسات کوچینگ فردی و سازمانی، از پشتیبانی یک تیم منسجم با عضویت ۳۰ کوچ حرفه‌ای کشوری و بین‌المللی برخوردار می‌باشد و تاکنون موفق به برگزاری بیش از ۵۰۰۰ جلسه کوچینگ شده است. جلسات کوچینگ فردی به صورت حضوری یا غیرحضوری (تلفنی یا آنلاین) و به‌طور معمول به صورت یک جلسه هفتگی یک ساعته برگزار می‌گردد.

همچنین، موسسه فراکوچ افتخار برگزاری  جلسات کوچینگ سازمانی برای مدیران عامل، مدیران ارشد و کارشناسان بیش از ۳۰ سازمان و شرکت بزرگ کشور از جمله دیجی کالا، همراه اول، وزارت نفت (شرکت ملی پالایش و پخش)، شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا، بانک رفاه، مزرعه نمونه استان قدس رضوی، پتروشیمی خراسان، شهرداری مشهد، دانشگاه علوم پزشکی همدان، اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی، مؤسسه آموزش عالی وارستگان، شرکت راد رایانه و … را در کارنامه خود دارد.

تقریباً همه افراد این امکان و نیاز را دارند که از وجود یک کوچ در کنار خود بهره ببرند. در یک جلسه کوچینگ، کوچ به مراجع خود یاری می‌رساند تا برای رویارویی با چالش‌های پیش آمده راه‌حل‌هایی بیابد. انتظار می‌رود پس از جلسات کوچینگ، مراجع حس خوبی نسبت به خود، ارزش‌ها و اهدافش پیدا کند و قادر باشد برای رفع موانع موجود و دستیابی به اهداف، راه‌حل هایی را در درون خود شناسایی و برای ‌تغییر و بهبود شرایط خویش اقدام نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان واحد جلسات با شماره تلفن ۰۹۱۹۸۰۰۰۷۴۷  تماس حاصل فرمایید.
و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود

  • لطفاً یک مقدار از 10 تا 80 وارد نمایید.
  • لطفا در مورد هر موضوع خلاصه ای یک سطری بنویسید
  • نام فرد خاصی را که مایلید کوچ شما باشد، بنویسید
  • با کوچ آقا راحت تر ارتباط برقرار میکنید یا خانم؟

مقالات پیشنهادی

محصولات پیشنهادی

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *