آموزش کوچینگ

سوالی که خیلی ها از ما میپرسن:

چطور با شرکت در دوره آموزشی کوچینگ، کسب و کاری داشته باشیم که هم به رشد ما کمک کنه و هم درآمد خوب و قابل توجهی داشته باشه.

دوست عزیزم
این متنی که میخونی مشخصات یک دوره آموزش و تربیت کوچ حرفه ای به ارزش ده میلیون و پانصد هزار تومان است. در ابتدا ببین چقدر شرایطت میتونه متناسب با این دوره باشه:

اگر تو هم مثل ۶۷۰ نفری که تا الان در این دوره ها شرکت کردند:

 • مشتاق کمک به انسان ها هستی،
 • آدما برات مهم هستن،
 • به دنبال یک شغل جدید و پر درآمد هستی،
 • به دنبال یک شغل آنلاین میگردی که بتونی در روزهای قرنطینه به مردم در همه جای دنیا خدمات بدی،
 • به موضوعات توسعه فردی، توسعه شغلی، خودشناسی و اینطور مباحث علاقه داری،
 • به دنبال پیشرفت در زندگی و شغل خودت هم هستی،
  میخوام اطلاعات بیشتری در مورد دوره های آموزش کوچینگ داشته باشم:
  بهت تبریک میگم، جای درستی هستی و توضیحات این صفحه رو تا اخر بخون…

میخوام اطلاعات بیشتری در مورد دوره های آموزش کوچینگ داشته باشم:

مشاوره دوره آموزش کوچینگ

میخوام یک جلسه کوچینگ رو تجربه کنم:

درخواست کننده جلسه کوچینگ

خاطره ای از زبان یک کوچ حرفه ای:

قبل از اینکه با مهارت کوچینگ آشنا بشوم، به دنبال شغلی میگشتم که خیلی به آن علاقه داشته باشم، بتوانم به مردم کمک کنم و از همه مهم تر علاوه بر اینکه به درآمدم کمک میکند، به خودم کمک کند که در زندگی پیشرفت کنم و آدم بهتری بشوم.

اگر بخواهم صادقانه اعتراف کنم من هم مثل بعضی از شما وقتی برای اولین بار با کوچینگ آشنا شدم، فکر کردم که مانند خیلی از شغل های جدید، آمده است وعده های تو خالی بدهد.

 به من پیشنهاد شد که به رایگان از خدمات کوچینگ استفاده کنم. وقتی برای اولین بار از کوچینگ برای حل یکی از مسئله های شخصی ام استفاده کردم نتیجه اش برایم شگفت انگیز بود.

پس تصمیم گرفتم برای تجربه هم که شده کوچینگ را یاد بگیرم. در دوره های آموزشی کوچینگ ثبت نام کردم و با دنیای کوچینگ به طور کامل آشنا شدم. مهارت هایی که یاد می گرفتم را در زندگی و کارم پیاده می کردم و نتایجش خیلی اثرگذار بود.

جالب اینجاست که تصمیم گرفتم کوچینگ را به عنوان شغل اصلی انتخاب کنم و اولین درآمدم را دقیقا یک ماه بعد از تمام شدن دوره آموزشی کسب کردم. الان که دارم این خاطره را برایتان مینویسم یک سال است که به عنوان کوچ حرفه ای فعالیت میکنم و برای هر جلسه ای که برای مراجع ها برگزار میکنم ۱۰۰ هزار تومان درآمد کسب میکنم.

میدانی بهترین قسمت کار کجاست؟ اینکه تو یک بار دوره آموزشی کوچینگ را میگذرانی اما میتوانی سال ها از این مهارت کسب درآمد کنی.

 دقیقا به همین علت است که دانشپذیرها با اشتیاق برای یادگیری کوچینگ هزینه می کنند.

یاسر متحدین فراکوچ

یک لحظه فکر کن

چند ماه بعد از اینکه دوره آموزشیت تموم شد، اگر در هر روز فقط سه جلسه برگزار کنی و برای هر جلسه ۱۰۰ هزار تومان دریافت کنی،

میتونی در ماه حدود ۸ میلیون تومان درآمد داشته باشی. (چرا شد ۸ میلیون؟)

یادداشت:

این یک راز کوچیکه که تقریبا هیچ کس در موردش صحبت نمی کنه.

اگر تو مهارتی داشته باشی که بتونی به دیگران کمک کنی تا در زندگیش بهتر عمل کنه و احساس خوشبختی بیشتری داشته باشه یا بتونه در کسب و کارش توانمندتر و درآمدش بیشتر بشه، همیشه و در همه جا این مهارت همراه تو هست و یک سرمایه است که هیچ کس نمیتونه اونو ازت بگیره و همیشه همراهته!
 هر سال افراد زیادی رو می بینی که به دنبال احساس خوشایند یا خوشبختی در زندگی می گردن و یا میخوان تو شغلشون پیشرفت کنن و درآمدشون رو افزایش بدن، یا میخوان کسب و کار جدیدشون رو راه اندازی کنن.
اکثر این افراد دنبال پیشرفتن اما مقصد رو نمی دونن؛ اگه مقصد رو می دونن، مسیر رسیدن به هدف رو نمی دونن و اگه مسیر رو می دونن، گره ها و موانعی دارن که اجازه نمی ده به چیزی که میخوان برسن.

تو میتونی به این افراد کمک کنی که سریع تر مسیر پیشرفت خودشون رو طی کنن و به هدفی که در زندگی و کارشون مشخص کردن برسن؛ به همین خاطر تو برای اونها مثل یک قهرمان هستی.
 شاید برات عجیب باشه اما جالبه بدونی که در کوچینگ، برای اینکه تو بتونی توانایی همراهی با دیگران رو به دست بیاری، نیازی نیست که لزوما روانشناس باشی یا خودت تخصص و تجربه ای در حوزه کسب و کارشون داشته باشی.

اگر مهارت های لازم رو آموزش و سیستم و ابزار مناسب رو داشته باشی، میتونی در مدت دو تا ۳ ماه، مخاطبت رو توانمند کنی و بهش کمک کنی تا به هدفش برسه.

داستان مراجع از زبان کوچ:

کوچ: مراجعی داشتم که با مسئله مدیریت زمان پیش من آمد. او می خواست در کنار شغل اصلی (کارمند بانک) و تدریس دانشگاه، مشاغل پیشنهاد شده جدید را بپذیرد. طبق روال عادی مانند زمان هایی که کسی از ما مشاوره میخواهد، می توانستم راهکارهای خودم را به او بدهم تا زمانش را مدیریت کند؛ اما بر اساس سیستم و فرآیند کوچینگ شروع به پرسیدن سوالات هدفمند کردم تا در مسئله عمیق شود و هدف اصلی خود را پیدا کند. او میخواست پشتوانه مالی و درآمد قابل قبولی داشته باشد؛ چون زندگی زناشویی اش دچار مشکل شده بود و ممکن بود که از شوهرش طلاق بگیرد. جایی از جلسه از او شنیدم زمانی به واسطه یک قرعه کشی برنده مقدار قابل توجهی پول شده بود اما او از این درآمد و پول احساس رضایت نداشت.

پس گره اصلی او کجا بود؟ ….

انسان ها همیشه در طول زندگی در حال تغییر هستن، تو میتونی به اونها کمک کنی تا هوشمندانه تغییر کنن داستان این تغییر را تو این ویدئو خودت ببین: (کلیپ داستان مراجع)

 

کدوم دسته از مردم متقاضی جلسه کوچینگ هستن و حاضرن برای جلسه کوچینگ هزینه کنن؟
در اینجا می خوام لیستی از برخی مشتریان و سازمان هایی که از طریق موسسه ما از آموزش و خدمات کوچینگ استفاده کردن رو براتون بازگو کنم:

 • مدیران ارشد سازمان های بزرگ و پیشرفته – برای ارتباط بهتر با کارمندان و کارکنان- مثل دیجی کالا، همراه اول و شرکت راه آهن ایران – رجا
 • مدیران و صاحبان کسب و کارهای کوچک – برای پیشرفت و توسعه کسب و کار- مانند استارتاپ های مختلف
 • کارکنان ادارات دولتی – برای ارائه خدمت کوچینگ به همکاران و مدیران- مانند کارکنان علوم پزشکی مشهد و سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • معلمان، مدرسان دانشگاه ها و اساتید تمامی حوزه های آموزشی – برای ارتباط بهتر با دانش آموزان و دانش پذیران و بالا بردن سطح کیفیت کلاس های آموزشی – مثل اساتید موسسه آموزش عالی وارستگان و دانشگاه علوم پزشکی همدان، امام رضا، فردوسی و …
 • مشاورین در تمامی حوزه ها (حقوقی، تحصیلی، مهاجرت، بیمه و …) و روانشناسان – برای ارتباط و تعامل بیشتر با مراجعان و بالا بردن کیفیت جلسات مشاوره – مثل کارگزاران بیمه های پاسارگاد و پارسیان
 • والدین – برای ارتباط بهتر و بالا بردن کیفیت تربیت فرزندان
 • نوجوانان و جوانان – برای انتخاب دقیق تر و شفاف تر در حوزه های تحصیلی، ازدواج، شغل و ….

اینها فقط لیست بعضی از مشتریان و حوزه های کاری بودن که از خدمات و آموزش کوچینگ استفاده کردن و کوچینگ خیلی براشون مفید بوده

میخوام اطلاعات بیشتری در مورد دوره های آموزش کوچینگ داشته باشم:

مشاوره دوره آموزش کوچینگ

میخوام یک جلسه کوچینگ رو تجربه کنم:

درخواست جلسه کوچینگ

روش آموزش کوچینگ:

ما کوچینگ رو طوری به تو یاد میدیم که بتونی به راحتی جلسات کوچینگ برگزار کنی و درآمد کسب کنی، اما این اول راهه.

کوچینگ مهارتی ذهنی و درونیه و تو می تونی هر لحظه تجربه خودت رو بهبود بدی، مهارت هات رو تقویت کنی و سقف های درآمدیت رو بشکنی.

اگر بخوایم از منظر بین المللی به شغل کوچینگ نگاه کنیم، قیمت ارائه خدمات کوچینگ در سطح جهانی بین ساعتی ۱۰۰ دلار تا ۵۰۰ دلار (حتی گاهی بیشتر) هست

و میزان درآمد یک کوچ حرفه ای در ایران، بین ساعتی ۱۵۰ هزار تومان تا ۸۰۰ هزار تومان هست. (البته فعلا)

در سطح بین المللی افراد بسیار مشهوری مثل برایان تریسی و تونی رابینز خودشون رو به عنوان کوچ حرفه ای معرفی می کنن؛

همچنین افرادی مانند بیل گیتس و اریک اشمیت (مدیرعامل مایکروسافت و مدیر عامل اسبق گوگل) به عنوان مدیر و رهبر سازمان، از خدمات کوچینگ استفاده می کنند. (کلیپ مدیران جهانی)

حالا یک سوال ؟
به نظرت آیا میشه این ۶۰ ساعت مهارت رو ظرف یکی دو هفته آموزش داد و آموزش گرفت؟
مسلما نه!! حتی دوره های فشرده هم اینجا کارایی کمی دارن. لازمه بدونی که یادگیری مهارت های پایه و فرآیند کوچینگ سخت و پیچیده نیست، اما برای اینکه تو بتونی به این مهارت ها با کیفیت قابل قبولی عمل کنی، به تمرین و تکرار نیاز داری و لازمه که در طول ۶ تا ۹ ماه به صورت حرفه ای تحت آموزش و تمرین باشی.

اما خبر خوب اینه که تو جزو افراد پیشرو هستی که در ایران این مهارت رو آموزش میبینه.

تعداد کوچ های حرفه ای، معتبر و آموزش دیده در ایران تا این لحظه حدود ۵۰۰ نفر هست.

فعلا هم بازار کوچینگ یک اقیانوس آبیه که رقبا با صلح و صفا در کنار هم دارن کار میکنن

دقیقا به همین دلیله که اگه بخوای می تونی تقریبا یک ماه پس از پایان دوره، شروع به کسب درآمد کنی.

ما به تو ابزار های مختلف ارتباطی و فرآیندی رو یاد میدیم تا بتونی برای موضوعات مختلف جلسه برگزار کنی و سال ها کسب درآمد کنی.

و همینطور در “برنامه فارغ التحصیلی کوچینگ” تا تبدیل شدن به یک کوچ حرفه ای و طی کردن مسیر پیشرفت شخصی و شغلی در کنارت هستیم. کوچینگ سیستم مطمئن و امتحان شده ای دارد که در سطح بین المللی در حال استفاده است.

موقعیت کوچینگ در ایران :
عمر کوچینگ در ایران حدود ۵ ساله و ما از بدو ورود این مهارت به کشور، فعالیت خودمون رو در این حوزه آغاز کردیم. این فعالیت ها از سال ۹۶ به طور رسمی، با نام تجاری و ثبت شده «فراکوچ» از طریق برگزاری دوره های آموزشی و جلسات کوچینگ گسترش پیدا کرد. ما و فارغ التحصیلان دوره های آموزشی تونستیم از فعالیت در همین حوزه صدها میلیون تومان درآمد داشته باشیم. و همینطور برای بهبود تخصص خودمون و دانشپذیران، دوره های تخصصی مختلفی رو طراحی و برگزار می کنیم. آموخته های ما، به همراه تجربیاتی که در این مسیر کسب می کنیم باعث شده به عنوان یک موسسه تخصصی و حرفه ای در صنعت کوچینگ در سطح ایران و حتی خارج از کشور شناخته بشیم. حرفه ای شدن در این حوزه نیاز به تمرین و تکرار زیادی داره و باید زمان مشخصی رو برای این کار هزینه کنیم. (حدود ۴ ساعت در هفته)

کوچینگ اعتقاد داره هر انسانی نسخه موفقیت و پیشرفت منحصر به فرد و مخصوص به خودش رو داره. ما در تدریس و برگزاری جلسات این نسخه رو پیدا کردیم و در حال استفاده از این متد هستیم. تو هم میتونی نسخه منحصر به فرد خودت رو در سیستم کوچینگ خلق کنی. سیستمی که در عین سادگی، بسیار تاثیر گذار و نتیجه بخشه . ما در این مسیر در کنارت خواهیم بود. تمام تکنیک ها و مهارت هایی که تو نیاز داری تا تبدیل به یک کوچ حرفه ای بشی، در دوره های آموزشی آنلاین، به صورت ویدئو کنفرانس به تو آموزش داده می شه و قدم به قدم در کنار تو هستیم تا پیشرفت کنی. ارائه خدمات آنلاین در این حوزه باعث میشه که از هر کجای دنیا که دسترسی به اینترنت داشته باشی بتونی در کلاس های آموزشی شرکت کنی یا جلسات کوچینگ خودت رو برگزاری کنی. ما این امکان رو فراهم کردیم که افراد مستعد و علاقه مند به مبحث کوچینگ بتونن به صورت ویژه در دوره آموزش و تربیت کوچ حرفه ای شرکت کنن.

تو میتونی همین الان برای شرکت در این دوره ثبت نام کنی.

باید بهت بگم که با ثبت نام در این دوره چه اتفاقی میوفته و چه چیزهایی به دست میاری:

۱- معتبرترین دوره آموزش و تربیت کوچ حرفه ای در کشور

۲- مبتنی بر استاندارد ملی آموزش کوچینگ توسعه فردی و کسب و کار

۳- اعطاء گواهینامه و مدرک معتبر ملی کوچینگ از سازمان فنی و حرفه ای کشور

۴- زیر نظر سازمان جهانی مهارت و کار (ILO) با اعتبار بین المللی در ۱۷۱ کشور جهان

استاندارد آموزش کوچینگ

در دوره آموزش کوچینگ چه سرفصل هایی گفته می شه؟

۱- به طور کامل با مبانی و تاریخچه کوچینگ آشنا می شی. بخش هایی از رشته روانشناسی مثبت گرا که در کوچینگ کاربرد داره رو یاد خواهی گرفت.

۲- بخش هایی از رشته مدیریت که در کوچینگ کاربرد داره رو فرا خواهی گرفت.

۳- یاد می گیری که چطور ارتباطت رو با مخاطب و مراجع شروع کنی که از طریق این ارتباط موثر به شما اعتماد کرده و راحت حرفهاش رو بزنه.

۴- یاد می گیری که چطور ذهنت رو مدیریت کنی که درگیر قضاوت دیگران نشه.

۵- متوجه می شی چرا ۸۰% آدم ها از همدردی و ترحم فراری هستن و یاد می گیری که چطور به جای همدردی با استفاده از مهارت همدلی و درک احساسات، مراجع رو آروم کنی.

۶- ۸ مدل مختلف پرسشگری رو یاد میگیری و متوجه می شی که چطور با پرسیدن سوالات قدرتمند و اثربخش به مراجع ماهیگیری یاد بدی تا در مسئله خودش توانمند بشه و بتونه گره هایی که در ذهن یا مسیر رسیدن به هدف داره باز کنه.

۷- یاد میگیری که چطور با مهارت مخالفت موثر، طوری نظر و مخالفت خودت رو بیان کنی که مخاطبت به جای ناراحتی، نظر تو رو بپذیره.

۸- یاد میگیری که مخاطب چه زمان هایی نیاز به تشویق و تبریک داره که انگیزه و ارادش شارژ بشه تا با انرژی و قدرت بیشتری به سمت هدفش حرکت کنه.

۹- ۵ سطح گوش دادن فعال رو آموزش می بینی تا بتونی به نگفته های مراجع پی ببری و افکارش رو بخوانی. چطوری به سیستم فکری و هیجانی مراجع وارد بشی و بتونی با بازخورد های اثربخش مثل یک آینه افکار و ارزش هاش رو به خودش نشون بدی تا بهترین تصمیم ها رو بگیره.

۱۰- متوجه می شی که چطور با استفاده از ۸ ابزار مختلف مخاطب رو در مسیر رسیدن به چیزی که میخواد همراهی کنی.

۱۱- فرآیند ها و مدل های کوچینگ رو یاد میگیری و چگونگی برگزاری جلسه کوچینگ رو آموزش می بینی. ۱۲- به تو کمک می کنیم که متد و مدل اختصاصی خودت رو برای برگزاری جلسه کوچینگ خلق کنی.

۱۳- یاد میگیری چطور به مراجعی که تو زندگیش هدف نداره اما میخواد پیشرفت کنه، کمک کنی تا به مسیر زندگیش برگرده و احساس رضایت داشته باشه و نتیجه جلسات براش به یاد موندنی بشه.

۱۴- یاد میگیری که چطور بدون اینکه تجربه و تخصص خاصی در موضوع مراجع داشته باشی به او کمک کنی تا به هدفش برسه. (از یاد گرفتن این مهارت شگفت زده خواهی شد)

۱۵- متوجه می شی که چطور مسئولیت پذیری خودت و مراجعت رو تقویت کنی.

۱۶- ۹۰% مراجعینی که وارد جلسه کوچینگ می شن، مسئله اون ها گره در مسئله ی دیگه ای داره که از اون با خبر نیستن. تو می تونی به اون ها کمک کنی تا به طور ریشه ای مسائلشون روحل کنن.

پس در این دوره کامل آموزش میبینی که:

۱- چطور با سوال پرسیدن به مخاطب کمک کنی که به خودآگاهی برسه و از خودش چیزی یاد بگیره؟

۲- چطور دیدگاه مخاطب را از تمرکز و تاسف گذشته و شکست هاش، به آینده و نقاط قوتش تغییر بدی؟

۳- بر روی کدام ویژگی های مراجع متمرکز بشی تا باعث انگیزه و شکوفاییش بشه؟

۴- بر روی کدام اطلاعات مراجع تاکید کنی که منجر به باز شدن گره های ذهنی او بشه؟

۵- برجسته ترین اساتید کوچینگ چه چیزی به ما یاد میدن که باعث اثرگذاری کوچینگ در زندگی فردی و در جلسات کوچینگ تو بشه؟

۶- چطور با استفاده از تکنیک های مختلف، آینده و حال را به مخاطب نشون بدی که منجر به تصمیم گیری شفاف او بشه؟

۷- نوع تفکر و پردازش فکری کسانی که در دوره های آموزشی کوچینگ شرکت کرده اند تغییر کرده است.

 • نوع دیگری به مسایل نگاه می کنند، بهتر فکر می کنند،
 • راحت تر افکار را پردازش می کنند و نتایج قابل قبول تری از این افکار به دست می آورند.

اصلا چه ضمانتی داره من موفق بشم؟

تا الان حدود ۶۷۰۰ نفر در موسسه فراکوچ این دوره رو گذروندن بعضی ها کوچینگ رو به عنوان شغل اصلی انتخاب کردن و به عنوان کوچ حرفه ای فعالیت می کنند، الان هم جلسات کوچینگ برگزار کرده و درآمد کسب می کنن.

مابقی از مهارت کوچینگ در شغل، کار یا زندگی شخصی شون بهره مند شدن. گاهی پیش اومده که از این جمع در ابتدا تصورشون این بوده که ممکنه کوچینگ خیلی به دردشون نخوره. یا اینقدر خجالتی و درون گرا بودن که فکر می کردن نمیتونن از این طریق به دیگران کمک کنن.

پاسخ ما به همه ی این افراد این بود که ….

لطفا کمی صبر کنین و جوجه رو اخر پاییز بشمرین، چرا؟ چون کوچینگ یک فرمول و فرآیند عملیه و همه ی افراد در هر منصبی و با هر تیپ شخصیتی میتونن به این فرمول عمل کنن و ازش نتیجه بگیرن.

ضمانت بازگشت وجه اموزش کوچینگ

شاید اینطور به نظر برسه که هدف ما از گفتن این حرفا تبلیغ دوره آموزشی کوچینگ هست؛ اما صادقانه بگیم که هدف ما صرفا فروش کوچینگ نیست.

هدف ما اینه که تو آگاهی لازم رو نسبت به مهارت کوچینگ به دست بیاری و با مدل فکری کوچینگ و فرصتهای پیش رو آشنا بشی

قطعا زمانی بطور کامل متوجه خواهی شد که منظور ما از این آگاهی چیست که موفق شده باشی در یکی از دوره ها شرکت کرده باشی.

ما ریسک این کار را برای شما به صفر رساندیم.

یک چیز رو به جرات میتونیم بهت قول بدیم:

دوره آموزشی کوچینگ مشابه هیچ کدوم از دوره هایی که تا حالا شرکت کردی نیست چرا که خیلی از دوره هایی که برگزار می شود عموما از مبالغه کردن و بزرگنمایی استفاده کرده و مخاطب علاقه مند و مخصوص به خودشان را دارند، یعنی هر انسانی حاضر به شرکت در این دوره ها نیست. اما اثربخشی و اهمیت کوچینگ را سازمان ها و ارگان های بزرگ درک کرده اند و ما مشغول برگزاری دوره های آموزشی برای آن ها هستیم. حتی سازمان های بزرگ بین المللی مثل بزرگترین سازمان مخابراتی آمریکا (AT & T) و بیش از ۴۰% شرکت بزرگ بین المللی عضو Fortune Global 500 از مهارت کوچینگ در کسب و کار خود استفاده می کنند. به همین خاطر اگر تو هم مثل ما از مبالغه کردن برای فروش متنفری، از یادگیری مهارت کوچینگ لذت خواهی برد و اثرگذاری این مهارت را قبل از هرچیزی در طرز فکر و سبک زندگی خودت خواهی دید.

چون هدف اول ما این است که زندگی خودمان را بهتر کنیم و بعد به دیگران کمک کنیم. اثربخشی کوچینگ اول از همه در فکر و زندگی خودت اتفاق میفته …

شرکت در دوره آموزشی فراکوچ چه مزیتهایی برام داره ؟

در حقیقت برای اینکه تبدیل به یک کوچ حرفه ای بشی چیزی فراتر از یک دوره آموزشی تئوری نیاز داری که برات فراهم کردیم. لذا وقتی تو دوره ی آموزشی کوچینگ شرکت کنی در کنار آموزش های تئوری و عملی کوچینگ، این خدمات رو دریافت خواهی کرد:

۱-  ۱۲ ساعت آموزش فردی و خصوصی از طریق شرکت در ۱۲ جلسه کوچینگ به عنوان مراجع برای حل کردن مسائل شخصی شما 

۲- ۴۸ ساعت تمرین عملی در گروه های ۳ نفره با نظارت و تدریس اساتید و مربیان مجرب

۳- ارتباط مستقیم با واحد آموزش موسسه و اساتید برای برگزاری هرچه بهتر کلاس ها 

۴- شرکت در آزمون گواهینامه 

۵- اعطای مدرک و گواهینامه های معتبر از سازمان فنی و حرفه ای (معتبر ترین مدرک آموزش کوچینگ در کشور) و مرکز آموزش بازرگانی (زیر نظر وزارت صنعت معدن و تجارت) و در صورت درخواست از وزارت علوم با هزینه اضافه 

۶- همراهی یک کوچ حرفه ای به عنوان پشتیبان علمی برای پاسخگویی به سوالات شما

۷- عضویت در شبکه های ارتباطی با کوچ های حرفه ای از سراسر دنیا و ایران 

۸- استفاده از جزوه ها و کتابچه های علمی کمک آموزشی

۹- یادگیری ۱۱ صلاحیت مطابق استاندارد های فدراسیون جهانی کوچینگ ICF 

۱۰- حضور رایگان در جلسات فوق برنامه آموزشی مانند نشست های هم افزایی فراکوچ و کارگاه های کوتاه مدت مختلف

ضمنا استراتژی هایی داریم که بعد از فارغ التحصیلی برای ورود به بازار کار کوچینگ از شما حمایت می کنیم.حمایتی که تا اینجای توضیحات در موردش صحبت نکردیم. تصور کن که تمام ابزار و تکنیک های مورد نیاز برای برگزاری جلسه کوچینگ را یاد گرفتی، اگر مراجعی نداشته باشی نمیتوانی به عنوان شغل اصلی از مهارت کوچینگ درآمد زایی کنی.

اگر بخوام خیلی ساده و کلی این استراتژی را توضیح بدم، داستان از این قراره: تو رو در فضاهای معتبر آنلاین برای کسب اعتبار لازم و پیدا کردن مراجع معرفی میکنیم. حتی میتونی به عنوان کوچ حرفه ای در موسسه فراکوچ مشغول به کار بشی؛

 • بهت مراجع معرفی میکنیم و جلسات کوچینگ رو برات برنامه ریزی و پیگیری می کنیم.
 • بهت کمک می کنیم که از اطلاعاتی که به دست آوردی، تولید محتوا کنی تا علم و مهارت خودت رو به دیگران منتقل کنی.
 • در صفحات اجتماعی خودمون به بازنشر محتواهات کمک می کنیم.
 • برنامه های مختلفی برای جذب مراجع جدید برات داریم.
 • در نوشتن فرمول و استراتژی قرارداد با مراجع و قیمت گذاری جلسات بهت کمک می کنیم. و چندین استراتژی خاص دیگه…

می دونی بزرگترین مزیت این استراتژی ها تو چیه؟

با استفاده از این استراتژی ها حتی نیازی نیست یک ریال برای تبلیغات هزینه کنی و یا چیزی از مارکتینگ و بازاریابی بدونی.پس کاملا مطمئن باش اگه فرصت داری چند تا کلیپ برات آماده کردیم که ببینی:

چرا کوچ های حرفه ای بسیار علاقه مند هستند که در زمینه کوچینگ فعالیت کنند؟ از زبان کوچ حرفه ای جناب اقای مرتضی فروزان

 

داستان آشنایی کوچ حرفه ای سرکار خانم رفیعی با مهارت کوچینگ

 

سرکار خانم زنوزی، کوچ حرفه ای کوچینگ را در قالب داستان بیان می کنند. با هم بشنویم.

 

ثبت نام در این دوره آموزشی یک سرمایه گذاری ۱۰۰% بدون ریسک است.

اجازه بده خیلی ساده بگم:

 • چون رضایتت رو که تضمین کردیم، پس برای ثبت نام و شرکت در این دوره فقط نیازه که از زمانت سرمایه گذاری کنی و بعد از دوره،
 • حتی اگر نخواستی به عنوان یک کوچ حرفه ای فعالیت کنی کلی مهارت جدید یادگرفتی که زندگی و کسب و کار تو را متحول خواهد کرد.
 • معطل چی هستی ؟ شروع کن و یکی از این فرم ها رو تکمیل کن:
 • میخوام اطلاعات بیشتری در مورد دوره های آموزش کوچینگ داشته باشم: مشاوره دوره آموزش کوچینگ
 • میخوام یک جلسه کوچینگ رو تجربه کنم: درخواست جلسه کوچینگ

لطفا اگر هنوز سوالی داری و یا برای شرکت در دوره، نیاز به مشاوره مستقیم داری، می تونی از طریق لینک زیر به گروه پشتیبانی ما در واتس اپ وارد بشی و سوالت رو مطرح کنی؛ کلی ادم خفن و حرفه ای هست اونجا که به سوالاتت پاسخ میدن.

ورود به گروه پشتیبانی آنلاین در واتساپ

مقالات پیشنهادی

محصولات پیشنهادی

حراج!
جدید

توسعه سازمانی و بهبود کسب و کار

دوره آموزش مدیر در نقش کوچ

9,500,000 تومان
50,000 تومان
-100%

توسعه سازمانی و بهبود کسب و کار

وبینار آموزش مقدماتی کوچینگ ویژه روانشناسان

تومان
-51%

توسعه فردی

کارگاه جرأت مندی

99,000 تومان
-100%

توسعه فردی

وبینار تمامیت

تومان