دریافت مشاوره رایگان از آکادمی بین المللی فراکوچ

دوره‌های آموزش کوچینگ در موسسه فراکوچ از نظر محتوا بر اساس استانداردهای فدراسیون بین‌المللی کوچینگ (ICF) طراحی شده است تا دانش‌پذیر پس از گذراندن دوره، تمام صلاحیت‌های کوچینگ را آموخته و تمرین کرده باشد. کیفیت علمی و آموزشی این دوره به گونه‌ای است که این موسسه در خردادماه ۱۳۹۹ موفق به تدوین و ثبت دوره آموزش کوچینگ تحت عنوان استاندارد شایستگی «کوچینگ توسعه فردی و کسب‌وکار» در سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گردید.

در حال حاضر طول دوره های آموزش کوچینگ فردی ۶۰ ساعت است و شامل جلسات آموزش تئوری، کارگاه ارزیابی و تمرینی با کوچ حرفه‌ای و سطح بالا می‌باشد. یک دوره آموزشی طی مدت ۶ ماه در قالب جلسات هفتگی برگزار می‌شود.

همچنین، دوره‌های آموزش کوچینگ سازمانی با توجه به نیازهای آموزشی هر سازمان، به صورت سفارشی طراحی می‌شود. بدین ترتیب که واحد منابع انسانی یا آموزش سازمان‌ها، نیازمندی‌های خود را اعلام می‌کنند و مؤسسه پس از بررسی، پیشنهادات خود را در قالب یک یا چند پروپوزال – شامل سرفصل‌ها و برنامه‌های آموزشی و موارد دیگر که منطبق با اهداف و سطوح مخاطبان است، به آن سازمان ارائه می‌کند. پس از تأیید پروپوزال توسط سازمان مربوطه، برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری دوره‌ها انجام می‌شود.

لطفا جهت کسب اطلاعات تکمیلی، فرم درخواست مشاوره دوره آموزشی را تکمیل فرمائید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند.

فرم درخواست مشاوره دوره آموزشی

ضمن سپاس از درخواست شما، لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند:

 

مقالات پیشنهادی

محصولات پیشنهادی

5/5 - (8 امتیاز)

2 دیدگاه برای “فرم پیش ثبت نام دوره آموزش کوچینگ (مشاوره رایگان)

  1. آرزو جلالی گفته:

    صحبت کردم با آدم ها رو دوست دارم ، عاشق بحث و گفتگو هستم وتحلیل موضوع ، و تا عمق موضوعی دوست دارن نفوذ پیدا کنم

  2. آرزو جلالی گفته:

    صحبت کردن با آدم ها رو لذت میبرم ،تحلیل کردن و بحث کردن رو دوست دارم و از عمق و ظرافت ماجرا برایم مهم هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *